Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

MS v hokeji na RTVS s úvodnými zápasmi bodovali: Jednotka aj Dvojka lídrom!

Najväčší športový sviatok roka na RTVS začal na vysokých číslach.

Úvodné duely MS v hokeji 2017 sa aj bez účasti slovenského výberu dočkali vysokej pozornosti. Zápas Švédska a Ruska po 16. hodine na Dvojke prekonal komerčné stanice, pričom v 12 – 54 postupne rástol z okolia 16 a 17 % až pod 23 %. Rodinné prípady v tom čase uhrali 17 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja vyše 14 %.

Večer sa bola lídrom zas Jednotka so zápasom Česka a Kanady, ktorý v komerčnej cieľovke dosiahol podiely nad 20, 21 a 22,5 %. Farma s klasickým dielom atakovala 20 %, s duelom bola napriek hokeju pri sile s podielom až cez 26 %. V tomto čase prevzala líderskú pozíciu. Animák Dobrodružstvá pána Peabodyho a Shermana na Joj podliezol 15 %.

Vyznanie lásky na Doma šlo cez 4 %, podobne aj 1890 na Plus, Nikto nie je dokonalý už skočilo pod 7 %. Tarzan na Dajto atakoval 4 %, Myšlienky vraha uhrali na Wau podiely cez 3 a 4 %.

S hlavným spravodajstvom vyhrala Joj, Noviny prekročili 25 %, pričom ich opäť sledovalo celkovo najviac divákov zo všetkých programov piatka. Televízne noviny u mladých uhrali 24,5 %, v tejto cieľovke bolo na čele dňa Počasie Markízy tesne pred druhou tretinou večerného hokeja.

Čítať viac...
Nahor