Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Môžete mi už vypnúť ten teletext? Joj na konci roka zverejnila najbizarnejšie otázky od divákov!

Televízie sa pri svojom veľkom zásahu denne stretávajú s množstvom podnetov a otázok od divákov, ktorých podoba nepozná hraníc.

Televízie sa napríklad mnohokrát stretávajú s presvedčením divákov, že sa relácie, ale dokonca i seriály, vysielajú naživo. Častú skúsenosť s tým má napríklad Joj pri jej relácii Inkognito, najmä pre záverečného tajného hosťa, kde časť divákov naďalej neverí, že ho hádači vopred nepoznajú.

Kritiku si tak televízia už vypočula napríklad za to, ako sa môže ešte pred vysielaním programu objaviť na sociálnych sieťach fotografia hádačov s tajným hosťom či rovno upútavka, keď jeho identitu poznať nemajú.

Rovnako si tak napríklad počas koronakrízy vypočuli televízie narážky na to, ako sa môžu v ich programoch objavovať diváci, keď platili prísne epidemiologické pravidlá. Išlo pritom o predtočené relácie či reprízy.

Televízna dvojka Joj na záver roka zverejnila výber siedmich bizarných diváckych dotazov, s ktorými sa v uplynulom období stretla. Publikovala ich v časopise Eurotelevízia.

„Mohol by som sa u vás uchádzať o miesto ako roznášač kávy?“

„Od rána mám na obrazovke teletext. Môžete ho vypnúť a dať tam normálny obraz?!“

„To čo máte za sudcu v tej Súdnej sieni? Vymeňte ho! Veď na súde sa nesmú zúčastnení prekrikovať.“

„Pošlete mi recept na muffiny a krém, čo ste teraz o 12:30 varili?“
– My nemáme reláciu o varení vysielanú o pol jednej.
„Ale moja babka to teraz pozerala.“
– Žiaľ, musíte zatelefonovať do inej televízie. Išlo o Dámsky klub na RTVS.

„Účinkoval som raz, neviem kedy, v Súdnej sieni, ale neviem v ktorej. Môžete mi povedať, kde v archíve túto časť nájdem?“

„Som veľká nákupná maniačka, mám kúsky len zo sekáčov. V Topoľčiankach ma všetci poznajú. Keď začnete znova vyrábať Nákupné maniačky, a ak prídete nakrúcať, zaplatím vám 1000 eur. Súhlasíte?“

„Rada sledujem reláciu Siedme nebo. Môžete mi, prosím, povedať, odkiaľ sa vzalo Siedme? Aké nebá sú predtým? Myslím tých zvyšných šesť. Snažila som sa o tom nájsť informácie, ale nepodarilo sa mi to.“

Čítať viac...
Nahor