Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Desať rokov od finále kultových Priateľov: Tvorcovia opäť prehovorili o pokračovaní seriálu!

Neprejde deň, aby si fanúšikovia kultového seriálu Priatelia nepriali jeho návrat. Napriek tomu, že od poslednej epizódy odvysielanej na americkej stanici NBC prešlo presne desať rokov (finále 6. mája 2004), hlad po vzkriesení legendárnej šestice priateľov neutícha. Na žiadosti fanúšikov prednedávnom zareagovali tvorcovia seriálu spoločne s predstaviteľkou Moniky.

Herečka Courteney Cox, známa ako Monika z Priateľov, no v ostatnej dobe preslávená najmä svojimi plastikami, bola nedávno hosťom v šou Davida Lettermana. Herečka sa nevyhla ani otázkam o návrate Priateľov, na ktoré mala jednoznačnú odpoveď. Herečka bez dlhších rečí poprela, že by sa spoločne s Jennifer Aniston, Davidom Schwimmerom, Matthew Perrym, Matt LeBlancom, and Lisou Kudrow mohli stretnúť kvôli pokračovaniu najúspešnejšej komediálnej série. „To sa nestane,“ odpovedala stručne no jasne na túto víziu, ktorú očakáva takmer každý fanúšik seriálu.

Tvorcovia Priateľov, Marta Kauffman a David Crane, v nedávnom rozhovore  pre americký magazín Entertainment Weekly len potvrdili nulové šance na návrat seriálu. A vraj to tak bude lepšie aj pre samotných fanúšikov. „Ľudia nám hovoria, že chcú nových Priateľov, my hovoríme, že to nie je dobrý nápad. A ľudia nesúhlasia. Myslím si však, že ak by sme priniesli nových Priateľov, ľudia by k nim mali odpor,“ hovorí Crane, ktorý je presvedčený, že Priatelia po desiatich rokoch by nedokázali vzkriesiť a priniesť to, čo diváci na seriáli milovali. Kauffman sa k tomuto názoru pridáva: „Je koniec. To, čo bolo v srdci seriáli, už nie je.“

Čítať viac...
Nahor