Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Mojsejová takmer polroka vo väzbe: Z niekdajšej hviezdy televíznej zábavy sa stala vychudnutá troska!

Nora Mojsejová bola kedysi na výslní televíznej priazne, no dnes by bola asi najradšej, keby ju nikto nepoznal. Od začiatku septembra 2013 sedí vo väzbe a mení sa na nepoznanie. Kým kedysi si sama robila žarty zo svojej postavy, dnes z nej výrazne ubudlo a košická podnikateľka sa stráca pred očami. Šepká sa aj o jej zdravotných problémoch, ktoré by mali okrem stravy a stresov stáť za extrémnou stratou kíl Mojsejovej.

Tá sa už niekoľkokrát pokúšala uspieť so žiadosťou o prepustenie, súd jej ani raz nevyhovel. Naposledy sa vo veľkom na televíznej obrazovke objavila v šou VIP Nákupné maniačky začiatkom júla 2013, no už vtedy mala veľké starosti s predvolaniami na súd. V tom čase verila, že sa všetko veľmi rýchlo vysvetlí a bude zbavená všetkých obvinení. Dnes jej hrozí trest odňatia slobody až na 12 rokov.

Mojsejovú zadržali 3. septembra 2013 pre obvinenia zo zločinu neodvedenia dane a poistného v rokoch 2007 až 2010. Od 6. septembra sedí v košickej väznici. Obvinená bola spolu so 14 ľuďmi z daňových podvodov vo výške 1,5 miliónov eur, v súčasnosti počet obvinených narástol na dvadsať a spoločne mali obrať štát až o 4,5 milióna eur. Mojsejová strávila za múrmi väznice nielen svoje narodeniny, ale aj Vianoce a oslávila tam príchod Nového roka. Mnohí podnikateľku obviňovali, že za jej snahou dostať sa v predčasných parlamentných voľbách 2012 do parlamentu stál zisk poslaneckej imunity a vyhla by sa stíhaniu. Tá však verejne vyhlásila, že ak by sa do parlamentu dostala, imunity by sa vzdala.

Mojsejová dnes
nora mojsejova

nora-mojsejova

mojsejova s policajtami

Mojsejová v roku 2011
nora-mojsejova-starsia

Foto: Blesk.cz, Čas.sk, TV JOJ

Čítať viac...
Nahor