Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Mojsej bojuje za mier na Ukrajine! Uzmieril sa s Polnišovou, posolstvo lásky posiela cez Brychtovú!

Bývalá televízna hviezda Braňo Mojsej sa snaží ísť príkladom riešenia konfliktov. Svojimi posolstvami chce ukázať cestu mieru na Ukrajine.

Situácia na hranici vojnového stavu medzi Ruskom a Ukrajinou trápi aj Braňa Mojseja. Ten sa rozhodol inšpirovať ruského prezidenta Vladimira Putina a ukázať mu zmierlivú cestu, ktorou by sa napätá situácia mala vyriešiť.

Prvým Mojsejovým posolstvom je fotografia pred veľkým logom relácie Pošta pre teba. Mojsej k nej pridáva text:. „Posielam poštu Putinovi… Pokoj a mier nie vojna a bezmocnosť!!!“ Svoj odkaz napísal aj v ukrajinskej azbuke.

Mojsej však viac prekvapil fotografiou, na ktorej pózuje s herečkou Petrou Polnišovou. Medzi ňou a milionárskym párom panovalo dlhé roky veľké napätie, Mojsejovcov dráždila paródia v skeč šou SOS. Zdá sa však, že Mojsej s Polnišovou vojnovú sekeru zakopal. „Ako riešiť napätie, spory? No predsa humorom a diplomaciou, namiesto nenávisti úctou a priateľstvom, spoluprácou. Spájať, nie deliť! Bludy? Že to nie je možné? Tu je jeden môj osobný príklad! Ak by sme nenávisť stupňovali v sebe, tak sa tu na tomto svete navzájom všetci požerieme! Posolstvo aj na KRYM… Tam sa čaká presne to isté!“ napísal ku fotografii.

Mojsejov odkaz Putinovi prostredníctvom Pošty pre teba
mojsej posta pre teba

Mojsej ukázal cestu mieru spoločnou fotografiou s Polnišovou
polnisova mojsej

Čítať viac...
Nahor