Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Moja mama varí lepšie ako tvoja s novým rekordom! Predbehla všetky nespravodajské programy

Kulinárska šou bola sledovanejšia ako nákladnejšie Búrlivé víno, Divoké kone či Farma.

Kuchárska šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, v ktorej naďalej pokračuje dosiaľ najúspešnejšia rodina Habovcov, opäť prepisovala rekordy. Relácia podľa našich informácií dosiahla v utorok 3. 11. 2015 najlepší rating od štartu, keď ju malo sledovať až 8,6 % divákov. Podiel zopakoval rekord spred pár dní, keď sa mal vyšvihnúť na mimoriadne vysokých 31,5 %. Napriek silnej konkurencii podrástli Rodinné prípady s podielom tesne nad 17 %. Dostali sa už aspoň na úroveň Kukučky, ktorá sa však zo svojho miesta musela pre takéto výkony porúčať.

Šou Moja mama porazila všetky nespravodajské programy. Búrlivé víno v ratingu nedosiahlo ani na sedmičku a výraznejšie prepadlo s podielom len 19 %. Nízky štandard už držia Divoké kone, ktoré s prvou časťou uhrali menej než šesť ratingov, podielovo dve epizódy šli pod a nad 16 %. Kuchárska šou predbehla aj Farmu, ktorá od piatku ponúka extrémne, včera promovala odchod jedného zo súťažiacich. Podľa informácií z prostredia televízie zlepšila reality šou štandardný rating o približne bod na hodnotu 7,6 %, podiel mal dosiahnuť hodnotu 30,6 %.

Aj tento utorok sa darilo šou Nikto nie je dokonalý, ktorej dovoľujú rásť slabé denné seriály. V komerčnej cieľovke atakovala 16 %, pričom v čase vysielania bola dvojkou na trhu. V 12+ šla pod 17 %.

Na menších staniciach bolo udalosťou veľké finále siedmej série Mentalistu, ktoré však prekvapilo na pomery premiérovej série slabšou výkonnosťou. V podieli mal seriál uhral 6,7 %, čo je pre Doma nadpriemer, no očakávalo sa značne viac. Koncom októbra sa napríklad Mentalista vyšvihol na svoj rekord, keď uhral share cez deväť percent. Dila na Doma s prvou epizódou šla nad 5 %.

Plus s reprízou nedeľnej kinopremiéry Joj Abraham Lincoln: Lovec upírov uhrala share pod 6 %, komédia Blbí a blbší na Dajto sa tesne prehupla cez päťku. Slabšie boli tentoraz kriminálky Wau, Vtierka Castle a CSI Las Vegas sa hýbali v rozmedzí 2 – 2,5 %.

V rámci spravodajstiev tesne vyhrali Televízne noviny, ktoré v podieli šli pod 29 %, Noviny uhrali 27 %. Najsledovanejším programom dňa sa stali práve TNky.

Čítať viac...
Nahor