Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Moja mama sa s premiérami vráti už teraz! Oteckovia s promom na novú sériu, nastúpia o dva týždne neskôr (video)

Joj ponecháva aj proti druhej sérii Oteckov svoj dlhodobý program, tí už odštartovali svoju kampaň.

Moja mama varí lepšie ako tvoja pokračuje aj túto jeseň. Šou, ktorú nasadila Joj ako nový formát na našom trhu na jeseň 2015, nechýbala odvtedy ani v jednej sezóne televízie a túto jeseň tak vstúpi už do svojej štvrtej sezóny.

Formát spoločnosti FremantleMedia priniesol Joj niekoľko úspechov a stál pri zásadnej zmene pozícií sledovanosti v podvečernom slote. V rovnakej sezóne, kedy štartovala Moja mama varí lepšie ako tvoja, spustila Markíza svoj nový seriál Kukučka, ktorý zároveň začal sériu neúspechov lídra v accesse.

Napriek tomu, že má Moja mama za sebou niekoľko výrazných úspechov a vydaní aj na úrovni podielovej 30-tky, od vlaňajšej jesene jej sila slabne. Navyše sa od tejto jari suverénne do čela podvečera vrátila Markíza s Oteckami, ktorí s rekordnými vydaniami dosahovali podielovú úroveň aj 40 %.

Moja mama varí lepšie ako tvoja bola, naopak, zatlačená k výkonom okolo 10 – 13 %, no napriek tomu Joj k zmene pre ďalšiu sezónu nepristúpi. Premiérové vydania kuchárskeho súťažného formátu však vráti do vysielania už v polovici augusta a skúsi tak získať malú výhodu. Nové vydania Mojej mamy začnú od pondelka 20. augusta.

Markíza, naopak, potvrdzuje návrat denného seriálu Oteckovia až v septembri. V pôvodných plánoch ich pokračovanie naznačovala už 27. augusta. Druhá séria Oteckov sa do podvečerného slotu o 18:00 dostane od pondelka 3. septembra, a teda v týždni, kedy Markíza rozbehne svoju novú sezónu naplno.

Čítať viac...
Nahor