Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Moja mama s absolútnym rekordom, vyskočila vysoko nad tridsiatku! Nikto nie je dokonalý opäť dvojkou

Dve zábavné relácie si v utorok značne vylepšili svoje pozície, kuchárska šou dosiahla vôbec najlepší výkon aj vrátane špeciálov.

Takto vysoko Joj o 18-tej nebola už veľmi dávno. Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja v priebehu posledných týždňov mimoriadne silnie, pričom tento utorok sa postarala už o skutočne nečakaný rekord. Šou totiž razom preskočila hranicu tridsiatich percent, a to nie o málo. Podľa našich informácií dosiahla podiel až 31,5 % a rating sa mal vyšplhať až na 8,3 %. Ide tak o vôbec najlepší výsledok šou od štartu aj vrátane vysielania večerných špeciálov.

Markíza sa zato v accesse prepadla, keď Rodinné prípady uhrali hlboko podpriemerný podiel len 14,5 %. Televízne noviny následne šli pod 28 %, tesne ich ratingovo porazili Noviny, v podieli získali 27 %. Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja sa stala najsledovanejším nespravodajským programom utorka.

Po pol deviatej už Joj dôvody na radosť nemala. Divoké kone jej potvrdzujú ďalší pokles, pričom tentoraz dosiahli slabé podiely nad 14 a 15 %. Prvá časť bola dokonca trojkou na trhu, keď sa opäť darilo šou Nikto nie je dokonalý na Jednotke s podielom až 16,5 % v komerčnej cieľovke. Pre reláciu ide o medzitýždenný nárast vyše dvoch podielových bodov. V 12+ atakovala 18 %.

Nedarilo sa ani Markíze, ktorej Búrlivé víno rovnako padá, v utorok seriál dosiahol podpriemerný share len cez 20 %. Narástla však Farma, ktorá v podieli siahala až na 29 %. Ratingovo uhrala skôr štandard.

Z menších staníc bola najvyššie Plus, film Za nepriateľskou líniou 3 – Kolumbia uhral share 7,5 %. Mentalista aj keď s premiérovou časťou dosiahol len na svoj štandard s podielom pod 6 %, Dila s prvou časťou atakovala päťku. Policajná akadémia: Moskovská misia na Dajto siahala na rovnakú métu. Vtierka Castle na Wau sa prehupla cez dvojku, CSI Las Vegas už uhrala 4 %.

Čítať viac...
Nahor