Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Moja mama predbehla v piatok všetky večerné programy komerčných staníc! Búrlivé víno aj Vinári sa opäť trápili

Tento týždeň sa už nedarilo ani Farmárovi.

Piatky naďalej ovláda Jednotka. Repríza Milujem Slovensko sa aj tento raz stala lídrom, keď síce stratila časť divákov, no uhrala rating cez sedmičku s podielom pod 21 %. Búrlivé víno ostáva v piatky v hlbšom podpriemere, keď sa dostalo na podielových 18 %, Joj aj tentoraz zradili Vinári, ktorí síce podrástli no šli len cez desiatku.

Televíznej dvojke už tento týždeň neuhrala ani zoznamka Farmár hľadá ženu, ktorá s druhou časťou po pauze šla na podiel 11,5 %. Akčný film Tokarev na Markíze uhral pod 21 %.

Joj však mohla byť spokojná s podvečerom, nakoľko Moja mama varí lepšie ako tvoja sa v ratingu dostala pred všetky spomínané programy komerčných staníc. Kuchárska šou mala uhrať rating 6,2 % a v podieli tesne prekročiť 23 %. Druhé farmárske Bez servítky vyvrcholilo na podieli takmer 21 %. Televízne noviny šli pod 28 %, Noviny cez 26 %.

Medzi menšími Profesionáli uhrali vyše 6 %, Odložený prípad na Doma sa dostal na 4 %. Nasledujúci reprízový špeciál Plesu v opere atakoval 5 %, snímka Správa vo fľaši šla o niečo viac pod túto hranicu. Film Plus Nebezpečná rýchlosť dosiahol podiel nad 6 %, podobne na tom bola Vojna svetov na Dajto. Life: Najbohatší policajt na Wau uhral podiely okolo 2 a nad 3 %.

Čítať viac...
Nahor