Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Moja mama dostane ďalší špeciál: Po najlepších súťažiacich prídu celebrity!

Joj pokračuje vo výrobe večerných dielov kuchárskej šou.

Úspešná jesenná podvečerná novinka Joj Moja mama varí lepšie ako tvoja sa v prime-time objaví aj v novom roku. Televízia pokračuje vo výrobe špeciálnych Výziev, ktorými vypĺňa večerný program, zmení však ich obsadenie.

Doteraz sa vo Výzvach objavovali najmä najúspešnejší alebo najvýraznejší súťažiaci z podvečerných dielov. Tým dáva nateraz pauzu, nakoľko spúšťa novú sériu, v ktorej budú proti sebe variť celebrity s ich známymi alebo rodinnými príslušníkmi.

Nasadzovanie večerných dielov Mojej mamy sa nezmení. Opäť ich televízia plánuje na sobotu ako hlavný program o 20:35. Po prvý raz sa celebritný špeciál objaví vo vysielaní 6. februára.

Špeciály kuchárskej šou Joj sa v úvode objavovali dvakrát do týždňa v piatok a sobotu, nakoniec sa ustálili v sobotnom prime-time. V ňom sa spočiatku vysielali v druhom pásme okolo 21:20, potom ich čakal presun na pol deviatu. Výkonnostne fungovali najmä zo začiatku, aj po postupnom poklese ale vedeli uhrať minimálne priemer Joj. Podarilo sa im však aj prepadnúť.

Čítať viac...
Nahor