Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Modré z neba na Facebooku po štyroch dňoch opäť zablokované! Stránku znovu ovládol Rozboril!?

Záhada okolo facebookovej stránky Modrého z neba sa čoraz viac zamotáva. Stránku, ktorú kedysi podľa slov Markízy ovládol Vilo Rozboril a jeho ľudia, nechala Markíza zablokovať, pričom sa jej malo podariť získať k nej práva. Minulý utorok 28. januára sa stala stránka opäť dostupnou, pričom Markíza mala dostať takmer 350-tisícovú komunitu bývalej relácie o plnení snov pod kontrolu.

Dnes je však viac než jasné, že opak je pravdou. Napriek tomu, že stránku nechala administrátorom Facebooku zablokovať Markíza s tým, že práva na značku Modré z neba patria jej, no nemala k nej prístup, opäť nad ňou stratila kontrolu. 29. januára na stránke pribudlo niekoľko statusov, ktorých štýl aj zameranie sa viac než nápadne podobal časom, keď stránku spravoval Rozboril s jeho tímom.

Na stránke po znovuspustení napríklad pribudol tento článok z Čas.sk. Bulvárny web si Rozboril zamiloval práve po oficiálnom zrušení Modrého z neba, dokonca ho uviedol ako oficiálny web facebookovej stránky Modré z neba a vyhodil pôvodný odkaz na oficiálny web Markízy. Podľa zákulisných informácií tvorí Rozboril po rozchode s Ťapákovou pár so šéfredaktorkou Nového Času Júliou Kováčovou.

Na stránke taktiež pribudol status s fotografiou, na ktorej je Rozboril odfotený s malou Karinkou, ktorej plnil sen v jednom z vydaní šou (foto nižšie). Rozboril sa pri tom pravidelne vracal k rôznym príbehom z Modrého z neba už pred tým. Rovnako na stránke 29. januára (streda) pribudol status s otázkou,  či ľuďom nechýba počas stredajšieho večera na obrazovkách Modré z neba.

To, že na stránke nebude ani po zásahu Markízy všetko v poriadku, svedčí aj fakt, že od soboty 1. februára je stránka opäť nedostupná. Tento raz sa po zablokovaní správa stránka inak,  pri pokuse navštíviť ju nevyskočí ani informácia o jej pozastavení či zrušení, stránka sa jednoducho nenačíta a Facebook vás presmeruje na úvodnú stranu. Zisťujeme viac informácií.

modre z neba 29 januara status

V tomto stave stránka Modrého z neba vydržala iba štyri dni
modre z neba stranka

Tento raz sa po zrušení stránky nezobrazí ani táto informácia, Facebook vás presmeruje na domovskú stránku
modre z neba zrusene aj na fb

Čítať viac...
Nahor