Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Moderátorom Vtedy na západe nebude moderátor! Takto bude vyzerať dosiaľ tajomná novinka (fotky)

Joj pri novej šou prekvapuje, ani jedného z množstva moderátorov z upútavky neposadí na moderátorskú stoličku.

Deň pred štartom šou Vtedy na západe začínajú byť známe viaceré podrobnosti. Do médií sa už dostali zábery z nového programu, ktorý popri imidžovej westernovej kampani vo viacerých smeroch neodhaľoval svoje pozadie.

V súčasnosti je už známe, ako bude vyzerať štúdio novinky. Tá sa nebude odohrávať vo westernovom duchu ako kampaň, naopak, relácia chce pôsobiť v štýle modernej večernej šou. Oproti upútavkám sa zmení aj logo programu.

Logo z upútavky vs. logo používané pre šou
vtedy na zapade loga

Zároveň je známy aj moderátor novinky. Nebude to žiadna moderátorská tvár z upútavok, ktorých bude v programe hneď niekoľko. Súčasťou Vtedy na západe ako rozprávači príbehov budú Matej „Sajfa“ Cifra, Michal Hudák, Marcel Forgáč či Marián Čekovský.

Do moderátorského kresla však zasadne hudobník Ondrej Kandráč. Naznačovať to už mohla anotácia k Vtedy na západe, podľa ktorej sa program odohráva v obývačke Kandráčovcov. Tí sa budú starať aj o hudobnú zložku programu, do ktorej sa budú zapájať aj rozprávači príbehov.

Súčasťou šou budú aj hostia, ktorí budú príbehy interpretovať tiež. Podľa zverejnených záberov budú v prvom vydaní hosťovať speváčka Tina a herečka Lujza Garajová Schrameková. Príbehy rozpráva šesť osobností.

vtedy na zapade
vtedy na zapade kandrac forgac vtedy na zapade cekovsky tina hudak kandracvtedy na zapade2

Foto: TV JOJ

Čítať viac...
Nahor