Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Moderátorku Rádia Slovensko neposlúchala technika, dozvedelo sa o tom celé Slovensko! (audio)

Poslucháčov dnešného Rádiožurnálu nechcene pobavila jedna z moderátoriek.

Teplé počasie nezmáha len ľudí ale aj techniku a práve to sa stalo motívom ďalšieho rádiového úlovku. Tento raz sa vtipná situácia stala vo vysielaní Rádia Slovensko, kedy moderátorka spravodajstva Adela Vavrušová nechcene po spravodajskom bloku pridala informáciu navyše.

Stalo sa tak v dnešnom Rádiožurnále po siedmej hodine. Moderátorku zamestnal technický problém a tak pozabudla, že sa ešte dostane do éteru. Trošku ma neposlúchal počítač v štúdiu a v tom momente som úplne zabudla na to, že na konci rádiožurnálu mám ešte povedať presný čas,“ hovorí Vavrušová. Po klasickom jingli „Všetko, čo je dobré vedieť“ sa vysielania namiesto informácii o čase ozvalo: „Počítač skapíňa…“ Moderátorka však nečakaný moment ustála a poslucháčom prezradila aj aktuálny čas.

Vavrušová moderuje v Slovenskom rozhlase už osem rokov. Priznáva, že k podobným situáciám dochádzať nemá, no verí, že poslucháčov nechcený moment pobavil: „Niekedy sa takáto situácia prihodí aj moderátorovi, ktorý sedí za mikrofónom roky. Dúfam, že to poslucháči zobrali s úsmevom a mali príjemný štart do slnečného dňa. Uvedomujem si svoju chybu, ale niekedy asi netreba brať život príliš vážne. Stačí, že skapíňa počítač… :-)“

Čítať viac...
Nahor