Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Moderátor novej šou Dobré vedieť: Takéto meno z RTVS by ste nečakali!

Po odhalení údajných kapitánov tímov šou Dobré vedieť! sa začína črtať aj meno moderátora.

Markíza už naplno rozbehla výrobu novej súťažno-zábavnej šou Dobré vedieť!, ktorú zatiaľ s verejnosťou nekomunikuje. Novinku bude mať pripravenú už čoskoro a bude ju môcť prípadne použiť ako náhly liek na prípadný nefungujúci slot. Ako je už známe, nie je vylúčené, že šou nasadí ako denný projekt. Líder by ho tak mohol mať pripravený do zálohy v prípade pretrvávajúcich neúspechov Búrlivého vína.

Ako vás už portál Mediaboom.sk informoval, z neoficiálnych zdrojov sú známe mená hlavných osobností novinky, ktoré sa postavia na čelo dvoch súťažných tímov, ako to poznáme napríklad zo šou Milujem Slovensko, ku ktorej by sa mala chcieť Markíza s Dobré vedieť! priblížiť. Posty by mali obsadiť Juraj Kemka a Robo Jakab.

V súčasnosti sa už k tomu šušká aj o moderátorovi novinky. Stať by sa ním mohol neopozeraný Rastislav Sokol, ktorý je známy skôr svojím hlasom. Až 12 rokov bol hlasom verejnoprávnej Jednotky, diváci ho poznajú aj ako hlas rozprávkového Shreka.

V prípade angažovania Rasťa Sokola do šou by nastala v súvislosti s jeho dlhým pôsobením ako staničného hlasu Jednotky netradičná situácia. Spolupracoval by totiž s Jurajom Kemkom, ktorý ho na tomto mieste v máji 2015 vystriedal.

Šou Dobré vedieť! vychádza z licencie spoločnosti FremantleMedia a vo svojom originále je dennou panelovou šou. Súťažia v nej proti sebe dva tímy zložené zo stabilných kapitánov a jedného hosťa v každom tíme. Každá dvojica má svoje publikum, pre ktoré sa snaží v súťažných kolách vybojovať peňažnú výhru.

Čítať viac...
Nahor