Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Mimoriadny rekord Milujem Slovensko: Šou v piatok porazila úplne všetko!

Takýto úspech si relácia Jednotky nepamätá.

Milujem Slovensko túto jeseň raketovo rastie, pričom takmer pravidelne dokáže navyšovať svoje výkony. Ostatný piatok zaznamenala zábavná relácia mimoriadny úspech, keď sa nielenže dostala cez deväť ratingov, ale dokázala vyskočiť na post celodennej jednotky a poraziť všetky programy komerčných staníc.

Šou podľa našich informácií už po zarátaní oneskorenej sledovanosti sledovalo až 9,2 % divákov, pričom podiel sa vyšvihol na 25,2 % v komerčnej cieľovke. V 12+ mal podiel dosiahnuť hodnotu až 27,2 %, pričom celkovo Milujem Slovensko sledovalo takmer 580-tisíc divákov. RTVS už potvrdila, že so šou ráta aj pre budúci rok.

U mladých na druhom mieste celodenne skončili Noviny Joj s podielom tesne cez 27 %, Televízne noviny dosiahli totožný podiel avšak s nižším ratingom. Trojkou dňa bol Duel Farmy, ktorá podliezla 32 %, s prvou klasickou časťou dosiahla Farma 21 %. Joj o pol deviatej vysielala film Piráti Karibiku: V neznámych vodách, podielovo uhrala 15 %. Podvečer bola opäť výrazným lídrom Moja mama varí lepšie ako tvoja, dostala sa cez 26 %, Rodinné prípady atakovali 16 %.

Medzi menšími bola najsledovanejším programom dňa Kukučka na Doma, ktorá sa ako jediná dostala cez dva ratingy a v podieli uhrala až 14 %. Večer Smotánka dosiahla na 4 %, Horúčka sobotňajšej noci šla cez 5 %. Profesionáli na Plus šli pod 6 %, X Factor rozdelený na dve časti atakoval 4 % a podliezol 6 %. Mission: Impossible na Dajto tesne preliezlo 5 %. Wau sa kriminálkou Life: Najbohatší policajt pohybovala medzi 1,5 – 2,5 %.

Čítať viac...
Nahor