Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Mimoriadna hokejová debata na Markíze vyskočila na vrchol stredy! Joj bodovali menšie stanice, Panelák prepadákom

Špeciálna krátka diskusia priniesla Markíze nadpriemer.

Stredajšia pokazená diskusia o kríze v slovenskom hokeji na Markíze pritiahla po silnej kampani veľké množstvo divákov. V komerčnej cieľovke sa mimoriadna relácia stala najsledovanejším programom dňa s ratingom 8,5 % a podielom o málo nad 25 %. Nasledujúca Chart Show klesla o približne dva ratingy, sledovalo ju vyše 6 % divákov s podielom cez 21 %. Ďaleko vzadu bol Panelák, ktorý sa hýbal pod 5 a nad 4 ratingami s podielmi pod 14 a 13 %.

Joj pri slabom výkone hlavnej stanice potiahli menšie kanály. Vysoko vyskočili už Profesionáli na Plus, ktorí dosiahli share až 9 %, nasledujúca snímka Súboj cti uhrala vyše 8 %. Vyskočila aj Wau s kriminálkami Kosti a CSI Las Vegas a podielmi takmer 5 %. Až za ňou skončila Doma s Nekonečnou láskou, ktorá však oproti utorku porástla na podiely pod päťkou, snímka Sherlock Holmes: Hra tieňov na Dajto uhrala vyše 6 %.

Podvečer rástli Rodinné prípady, ktoré sa dostali až na 21,5 %, stúpla aj Moja mama varí lepšie ako tvoja s podielom cez 16 %. Posilnili aj Televízne noviny pri podieli cez 27 %, obdobný share uhrali aj Noviny, ratingovo pre neskorší vysielací čas vyhrali o vyše pol ratingu. Mali aj celkovo najviac divákov a stali sa najsledovanejším programom stredy v 12+.

Čítať viac...
Nahor