Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Milujem Slovensko už tento piatok lídrom, Take Me Out sa opäť prepadlo! Markíze vyšiel sobotný film

Sledovanosť Všetko, čo mám rád kolíše v závislosti od zostavy hostí, Milujem Slovensko, naopak, drží konštantnú sledovanosť v akomkoľvek zložení.

PIATOK: Piatkový súboj tentoraz najlepšie zvládlo Milujem Slovensko. Napriek tomu, že si šou drží túto jeseň konštantnú sledovanosť, sa s vyše 6 ratingami dostala minulý piatok do čela, v podieli atakovala 19 %. Dvojkou bola Joj so Všetko, čo mám rád, ktorého sledovanosť značne kolíše od zostavy hostí. Šou podliezla 6 ratingov s podielom nad 18 %. Bonusové Všetko, čo má Ander rád malo ísť nad 19 %.

Markíza bola s klasickou časťou Farmy po 20:30 znovu trojkou na trhu, šla nad 5 ratingov s podielom iba 15,5 %. Duel porástol pod ratingových 6 % a podiel pod 23 %. Po 22. hodine sa už Markíza začala dostáva do čela. Hlavné spravodajstva boli v piatok podielovo vyrovnané na úrovni o málo nad 23 %, Noviny opäť s náskokom vyhrali v celkovom počte divákov.

Na menších uspela Plus s filmom Lovci pokladov: Kniha tajomstiev a podielom 7,5 %, Neuveriteľný Hulk na Dajto podliezol 5 %. Doma s filmom Káva s vôňou lásky prekročila 4 %, Wau sa s kriminálkami hýbala medzi 3 – 4 %.

SOBOTA: Nárast z posledných dvoch týždňov neudržala zoznamka Take Me Out. Stratila vyše rating, keď ju malo sledovať len 5 % divákov s podielom pod 15 %. Do vedenia poskočila Markíza, ktorej sa túto jeseň nedarí so sobotnými filmovými premiérami, paradoxne reprízoví Podfukári 2 jej vyniesli jeden z najlepších doterajších výkonov ratingom tesne nad 7 % a podielom takmer 22 %. Jednotke klesli Záhady tela, medzitýždenne stratili takmer jeden a pol ratingu výkonom nad 5 % a podielom cez 14 %.

Trojporcia seriálu Strážca spravodlivosti na Dajto uhrala podiely takmer 4, 5,5 a okolo 6 %, Pilcherovka Stará láska nehrdzavie na Doma šla nad 5 %. Plus zaostala s filmom Čo s láskou? a podielom 3,5 %, Wau s Komisárom Rexom atakovala 2 %, Inkognito šlo cez túto hranicu.

Smotánka uhrala túto sobotu 18 %, Naši sa jej priblížili výkonom 15 %. Televízne noviny prekročili 29 %, Noviny získali vyše 27 %.

Čítať viac...
Nahor