Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Milujem Slovensko silnejšie ako v premiérach! V piatok sa stalo jednotkou celého dňa

Relácia dosiahla jeden zo svojich najlepších výkonov vôbec, Búrlivé víno sa zas prepadlo do jedného z najväčších podpriemerov.

Podobne ako minulý rok sa reprízam Milujem Slovensko v úvode nového roka darí. Napriek starým dielom dosahuje relácia podobné či dokonca lepšie výkony ako s premiérami, čo potvrdila najmä tento piatok.

Šou totiž vyskočila na pozíciu najsledovanejšieho programu celého dňa, keď ako jediná prekročila deväť ratingov. Milujem Slovensko sledovalo 9,3 % divákov s podielom až  26 %. Celkovo šou sledovalo takmer 520-tisíc divákov. V skupine 12+ bola trojkou dňa za hlavnými spravodajstvami komerčných staníc, Televízne noviny šli cez 555-tisíc divákov, Noviny Joj ako jediné sledovalo vyše šesťstotisíc divákov, keď ich celkovo videlo vyše 620-tisíc Slovákov.

Na dne sa v piatok ocitlo Búrlivé víno, ktoré v ratingu podliezlo šesť percent a v podieli 16 %. Filmy zatiaľ v piatok Joj pozdvihli, Kuriér atakoval šesť ratingov s podielom cez 17 %.

Podvečer bolo opäť slabé Bez servítky, šlo pod 15 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala 22,5 %. Aj v komerčnej cieľovke vyhrali Noviny, v podieli sa blížili k 27 %, Televízne noviny dosiahli share 26,5 %.

Medzi menšími bolo večer najvyššie Dajto, snímka Kung Fu zabijak šla cez 6 %. Plus klesli Vinári s podielom pod 4 %, tešiť sa mohla z výkonu predchádzajúcich Profesionálov s podielom takmer 7 %. Doma mala slabý večer, Smotánka sa dostala len na 2,5 %, hudobný film One Direction: This is Us šiel pod 3 %. Life: Najbohatší policajt na Wau sa hýbal okolo 2 %.

Čítať viac...
Nahor