Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Milujem Slovensko sa po jarných zmätkoch vrátilo oslabené, piatok však vyhralo! Markíza s premiérou vybuchla

Všetko, čo mám rád sa po krátkej pauze na Joj vrátilo vlažné, priblížilo sa k najslabšiemu rating od štartu.

Šiesta séria Milujem Slovensko odštartovala slabšia ako jej predchodkyňa. Relácia, ktorá minulú jeseň dokázala pravidelne dosahovať ratingy okolo 8 % a vyskakovala k rekordom okolo 10 %, do tejto sezóny nastúpila slabšia, keď ju podľa našich informácií malo sledovať 6,3 % divákov s podielom 21 %. Relácii nemuseli pomôcť jarné šachy, keď sa ešte v pravidelnom piatkovom slote darilo reprízam zo začiatku roka, od marcového presunu na utorky však návyk aj záujem výrazne opadol.

Krst ohňom v najbližších týždňoch čaká na letnú novinku Joj Všetko, čo mám rád. Relácia v priebehu prázdnin patrila medzi najsledovanejšie programy, už o dva týždne jej okrem Milujem Slovensko pribudne aj konkurencia Farma. S prvým jesenným vydaním relácia klesla, dosiahnuť mala rating 5,1 %, v podieli mala ísť nad 17 %. Vysoko ju však doplnila Plus, Útek na horu čarodejníc vyskočil až pod 10 %. Wau s Kosťami podliezla štvorku, Myšlienky vraha mali ísť pod 3 a na 4 %.

Markíza posledný piatok pred návratom Farmy vyplnila premiérovým kinofilmom. Žánrový triler Dievča vo vlaku jej však vôbec neuspel, prepadnúť mal s vyše tromi ratingami a podielom len tesne nad 12 %. Dajto Markízu doplnilo maratónom seriálu Mrcha učiteľka, hýbalo sa s ním prevažne okolo 4 %. Rovnú štvorku uhrala Moja vysnívaná svadba na Doma.

Rodinné prípady prekročili 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja podliezla 15 %. Televízne noviny sa mali dostať pod 26 %, veľký prepad zaznamenali Noviny, ktoré náhle spadli len pod 19 %.

Čítať viac...
Nahor