Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Mediaboom.sk

Aktuality

Milujem Slovensko prevalcovalo Hornú Dolnú, tá už prepadla! Vystrelilo však Dobre vedieť

Komediálny seriál viac Markíze nadpriemery v každom slote neprináša.

PIATOK: Milujem Slovensko je aj túto sezónu hitom. Ostatné vydanie už malo v ratingu tesne prekročiť 9 % a v podieli ísť až nad 27 %. V 12+ sa dostalo až na 29,5 %. Jednotka tak bola jednoznačným lídrom na trhu, Horná Dolná popri nej prepadla pri podieli pod 17 %. Tento slabý výkon si však Markíza vynahrádza strategickým zaradením Dobre vedieť! presne za Milujem Slovensko. Opäť dokázala získať značnú časť jeho divákov, keď v podieli vystrelila až pod 30 %. Joj po prepadáku Návštevníkov vypĺňa piatky filmami, Tracers: Najrýchlejší lupiči sa dostali cez 12 %.

Na menších staniciach Profesionáli opäť uspeli pri podieli 7,5 %, nasledujúci film Sprisahanie uhral Plus 5,5 %. Dajto a jeho Pán prsteňov: Dve veže šlo cez 6 %, Monk a Sherlock a Watsonová na Doma uhrali pod 3 a nad 2 %. Domu porazila Wau s Kosťami, ktoré uhrali 3 %, Kravaťáci získali menej než 2 %.

Podvečer už odskočila od Markízy Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorej podiel sa dostal tesne nad 21 %. Koleso šťastia sa rozlúčilo s podpriemerným podielom pod 18 %. Televízne noviny uhrali 25,5 %, porazili ich Noviny, tie v podieli prekročili 26 %.

SOBOTA: So sobotnými filmovými premiérami boli televízie vlažné. Markíza a jej Gunman: Muž na odstrel šiel pod 21 %, Zlodejka kníh na Joj sa dostala tesne cez 16 %. Vyskočili však menšie stanice, Doma s romantikou Nečakaná láska šla až pod 9 %, Plus s filmom Život s Helen zas prekročila 7 %. Tridsať prípadov majora Zemana už Dajto nevyskakuje, kultový seriál sa dostal pod 4 %. Posilnil X Factor UK na Wau s podielmi pod 4 a 4,5 %.

Smotánka značne klesla s podielom 23,5 %, Naši taktiež stratili, keď šli o málo cez 14 %. Televízne noviny poskočili pod 30 %, udržali sa tentoraz pred Novinami, tie atakovali 24 %.

Čítať viac...
Nahor