Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Milujem Slovensko o hlavnú hviezdu nepríde: Banášová má pokračovať! Kto je neistý?

Marcové špekulácie o konci Banášovej v Milujem Slovensko by sa definitívne potvrdiť nemali.

Začiatkom marca sme citovali zdroje portálu Vipstory.sk, ktorý uviedol, že Milujem Slovensko príde o to najcennejšie, keď v šou od jesene mali skončiť Adela Banášová aj Dano Dangl. Malo vraj dôjsť k dohode medzi štábom a kapitánmi. So štábom aj Danom, sme po troch sériách zvážili, že tak ako je to všade, kde táto šou funguje, by bolo fajn, ak by sa kapitáni striedali. Nikde nie sú stále tí istí dvaja, citoval portál zdroj vyjadrila sa Banášová.

RTVS vzápätí správy dementovala. Nemohla síce potvrdiť, že Banášová s Danglom budú pokračovať aj vo štvrtej sérii šou, žiadna dohoda o ukončení spolupráce však vraj nepadla. „Tak, ako v prechádzajúcich sezónach, aj tento raz sa začne s jednotlivými účinkujúcimi dohadovať až v čase pred natáčaním nových častí, s tými by mala začať televízia pred letom. Otvoriť tému kapitánov družstiev sa RTVS chystá až okolo mája,“ napísali sme v marci. A to sa, zdá sa, aj potvrdzuje.

S novými informáciami prišiel aktuálne Nový čas, ktorý podľa vlastných zdrojov potvrdzuje účinkovanie Banášovej v Milujem Slovensko aj pre túto jeseň. Hoci sa špekulovalo, že sa v nových častiach Adela neobjaví, nakoniec ide do toho. Reláciu má veľmi rada,“ povedal pre bulvárny denník jeho zdroj. RTVS informácie nepotvrdzuje ani nedementuje. Neistá je však naďalej účasť Dana Dangla, minimálne oficiálne. „Máme mať stretnutie budúci týždeň a či som rozhodnutý? Ja nikdy nie som rozhodnutý,“ zažartoval Dangl.

Oficiálne pokračovanie vo formáte už potvrdil Martin Nikodým. „Už mi z produkcie oznámili augustový termín výroby, takže podľa plánov v septembri pokračujeme,“ povedal. Príprava šou tak pokračuje v zabehnutom režime, keď sa rovnaký scenár odohrával aj v minulosti pred výrobou jesenných epizód.

Čítať viac...
Nahor