Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Milujem Slovensko na vrchole: Zlomilo všetky rekordy, takto populárne ešte nikdy nebolo!

Zábavná šou vykazuje každou sezónou rastúci trend, v týchto týždňoch rastie raketovo.

Kým bežne s pribúdajúcimi sezónami programy klesajú, piatkové šou Jednotky RTVS sú na tom netradične opačne. Milujem Slovensko každou sériou posilňuje, pričom v súčasnosti rastie raketovým tempom.

Už dva týždne po sebe narástla šou v 12 – 54 o približne rating. Kým ešte v piatok 7. októbra ju sledovalo 8,1 % divákov, o týždeň na to rating podrástol na rekordnú hodnotu medzi klasickými dielmi 9,3 %. Ostatný piatok posilnila opäť a dosiahla na svoj absolútny rekord od štartu. Rating Milujem Slovensko najnovšie vystúpal až na 10,2 % a šou tak po prvýkrát od spustenia prekonala u mladších divákov 10-percentnú hranicu. Podiel mal ísť až na 29,8 %.

Druhý týždeň po sebe zlomilo Milujem Slovensko absolútny rekord v skupine 12+, na ktorú RTVS cieli. Medzitýždenne mu malo pribudnúť okolo 40-tisíc divákov a spolu ho tak sledovalo okolo 670-tisíc divákov. Podiel vystrelil až na 32,9 %.

Horná Dolná bola opäť podpriemerná, dostala sa len na 17 %. Markíze však následne opäť neublížila rýchla zmena programu v podobe vystriedania Dobre vedieť! za Chart Show, naopak, dlhšia stopáž hudobnej šou televízii pomohla a dosiahla s ňou na takmer 26 %. Kuriér 2 na Joj sa dostal pod 15 %.

Po Profesionáloch s podielom tesne nad 7 % boli menšie stanice vyrovnané, Ľadové sny na Doma, Posledný samuraj na Dajto aj Čaro prítomného okamihu na Plus prekročili s malými rozdielmi 4 %. Vtierka Castle na Wau sa dostala pod 3 %, Kravaťáci o niečo podrástli pod 2 %.

Podvečer opäť stúpla Moja mama varí lepšie ako tvoja, uhrala vyše 21 %, Búrlivé víno, už s istotou pokračovania aj v budúcom roku, prepadlo s podielom 16 %. Súboj hlavných spravodajstiev o málo vyhrali ratingovo Noviny, v podieli šli na 26 %, Televízne noviny sa dostali pod 29 %.

Čítať viac...
Nahor