Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Milujem Slovensko lídrom aj proti Hornej Dolnej, pomohlo Dobre vedieť! Sobotné filmy uspeli

S piatkovou zábavou dokázali uspieť Jednotka aj Markíza.

PIATOK: Milujem Slovensko si aj popri Hornej Dolnej udržalo post lídra trhu. Zábavná šou Jednotky zvíťazila podľa našich informácií s ratingom 7,4 % a podielom pod 24 %. V 12+ dokonca vyskočila cez 27 %. Horná Dolná priniesla lídrovi priemer pri ratingu pod sedem percent a podieli pod 22 %. Z nábehu ako Hornej Dolnej tak aj Milujem Slovensko ťažilo Dobre vedieť!, ktoré začalo prakticky presne v závere zábavnej relácie Jednotky. Dostalo sa až na rating 7,3 % s vysokým podielom takmer 28 %. Ako Dobre vedieť! pomáhal nábeh Milujem Slovensko, svedčí najmä výkon v 12+. Kým Horná Dolná v tejto skupine prepadla, Dobre vedieť! predbehlo aj komediálny seriál , a to o približne 100-tisíc divákov a v tejto cieľovke uspel. Tento piatok už bude chcieť nábeh verejnoprávnej šou využiť aj Joj, ktorá v tomto čase uvádza špeciál Uhádni môj vek. Teraz konkurovala ešte filmom, premiéra Thor: Temný svet dosiahla podiel takmer 16 %.

Do nadpriemeru sa v piatok večer dostala Plus s Profesionálmi pri podieli takmer 7 % aj filmom Zvedený učiteľkou s podielom vyše 7 %. Dr. House na Doma sa dostal nad 4 % a na takmer štvorku,  krimi Sherlock a Watsonová už s prvým dielom uhralo len trojku. Dajto neuspelo s filmom Súboj titanov a podielom pod trojkou, Kosti na Wau sa tesne dostali cez 3 %.

Podvečer Koleso šťastia uhralo takmer 17 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja 15 %. Televízne noviny tesne podliezli 26 %, Noviny zas 24 %, ratingovo však vyhrali.

SOBOTA: V sobotu boli komerčné stanice so svojimi filmami v nadpriemere. Večer aj celý deň vyhrala Markíza s filmom Equalizer a podielom pod 27 %, kratší Hercules na Joj sa dostal pod 22 %. Nevera po slovensky na Jednotke šla pod 12 a na 9 % v 12+, resp. 15 – 54. Tradične bola silná Doma s romantikou, Dom pre dvoch sa dostal až pod 9 %. Divoké kočky na Plus uhrali vyše 4 %, Tridsať prípadov majora Zemana na Dajto 3,5 %. Wau s premiérovým britským X Factorom šla len cez percento a pod 3 %, posilnil až nasledujúci reprízový Talent.

Podvečer uspela Smotánka pri podieli vyše 27 %, Naši uhrali podpriemer 13,5 %. Spravodajstvá už boli ratingovo vyrovnané, Televízne noviny mali v podieli prekročiť 30 %, Noviny zas 26 %.

Čítať viac...
Nahor