Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Milenky sa rozlúčili na svojich číslach no vlažné, všetky piatkové programy už vedľa seba!

Všetko, čo mám rád dotiahlo Čo ja viem, to zas udržalo blízky kontakt s Milenkami. Tie sa v piatok s televíznymi obrazovkami rozlúčili.

Markíza v piatok ukončila svoj veľký jarný ťahák Milenky. Dramatický seriál, s ktorým chcela u divákov výrazne zabodovať, sa nakoniec v piatkovom prime-time usadil len okolo priemerov, ktoré mu patrili aj v samotnom finále. So záverečnými časťami sa Milenky hýbali okolo a pod siedmimi ratingami, s posledným dielom uhrali výkon 6,7 % pri vlažnom podieli 20,1 %. Stále však platí, že od konca Prázdnin na Joj sa Milenky dostali do čela piatkového večera a zotrvali na tejto pozícii až do konca.

Čo ja viem si tento piatok malo pozrieť 6,3 % mladších divákov s podielom okolo 19 %, dotiahnutie konkurencie potvrdila šou Všetko, čo mám rád, ktorá dosiahla 6 ratingov s podielom pod 19 %. Všetko, čo má Ander rád šlo cez 19 %. Markíze už film po Milenkách nevyšiel, snímka Ukradli mi bábätko prepadla s podielom len cez jedenásť percent. Cestou necestou na Jednotke dosiahlo v komerčnej cieľovke 10,5 %. V celkovom publiku večer viedla šou Joj s vyše 470-tisíc divákmi, Čo ja viem ich malo 390-tisíc. Milenky finišovali na úrovni 308-tisíc divákov, oproti štartu tak stratili takmer dve stovky tisíc divákov, keď si ich vtedy zaplo 496-tisíc divákov.

Z menších staníc Profesionáli prekročili 7 %, Dobrý ročník na Plus na nich nadviazal podielom 6,5 %. Tajomstvo dračej hrobky na Dajto tesne preliezlo podiel 4,5 %, Správne dievča na Doma sa zastavilo na tejto hranici. Dr. House na Wau atakoval 4 %, nasledovné kriminálky Skorumpovaní poliši a Motív šli nad a pod 2 %.

Oteckovia podvečer šli pod vysokých 38 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala okolo 13 %. Televízne noviny prekročil 31 %, Noviny šli pod 21 %. Celkovo ich videlo vyše 450-tisíc divákov, Televízne noviny zas 445-tisíc.

Čítať viac...
Nahor