Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Mezenská v tom nie je sama: S mobilom naopak si zatelefonovala aj Karnasová v Kolonáde (foto)

Helena Mezenská nastolila nový trend telefonovania! S otočeným mobilom si vyskúšala zavolať aj Andrea Karnasová v Kolonáde. A to dokonca s takým istým, ako Mezenská.

Nový trend telefonovania síce nebude asi tak efektívny ako ten zaužívaný, no určite je o to štýlovejší. Prezidentská kandidátka Helena Mezenská sa už na začiatku svojej prezidentskej kampane zaskvela fotografiou, na ktorej pózovala s telefónom pri uchu. U nikoho by pravdepodobne nevzbudila žiadne emócie, pokiaľ by telefón nedržala naopak. Mezenská najprv tento svojský spôsob telefonovania okomentovala ako zámer. „Chceli sme poukázať na to, že niektorí politici nepočujú hlasy svojich voličov. Spojenie nefunguje,“ vyhlásila na sociálnej sieti. Neskôr ju však komentáre v diskusii prinútili priznať omyl. „Nerobila som to cielene. Bola to náhoda,“ povedala.

Mezenská v tom však viac nie je sama, rovnaký kúsok sa podaril aj herečke Andrei Karnasovej v tretej časti seriálu RTVS Kolonáda. Tá si taktiež vyskúšala zatelefonovať s otočeným telefónom. A to dokonca tým istým, akým si „naopak“ zavolala Mezenská. Nebolo však tomu tak počas celého obrazu, tvorcovia pravdepodobne obraz zostrihali z viacerých klapiek, pričom v jednej z nich sa Karnasovej podarilo držať telefón naopak a nikto si to nevšimol. V záverečnom prestrihu na Karnasovú už herečka držala telefón správne.

Andrea Karnasová s otočeným telefónom
karnasova otoceny telefon kolonada

V závere obrazu má už telefón otočený správne
karnasova telefon v poriadku

Ako prvá si s otočeným telefónom zavolala Mezenská vo svojej kampani
mezenska

Čítať viac...
Nahor