Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Toto ostrieľanému Merčiakovi ušlo! V priamom prenose sa neovládol, čo ho nahnevalo? (VIDEO)

Majstrovstvá sveta vo futbale odštartovala RTVS kurióznym štúdiom. Marcela Merčiaka počas priameho prenosu vyrušilo dianie za kamerou, na ktoré nahnevane zareagoval, no nečakal, že ho zaberie kamera.

Štart Majstrovstiev sveta vo futbale sa RTVS nevydaril na sto percent. V úvodnom štúdiu z Mlynskej doliny sa divákom predstavila trojica komentátorov Marcel Merčiak, Ľuboš Hlavena a Tomáš Košec, ktorá bude zápasmi z Brazílie sprevádzať, pričom najväčšie televízne meno športu na Slovensku, Marcel Merčiak, evidentne nemal svoj najlepší deň.

Počas jeho vstupu sa totiž za kamerou odohral nečakaný pohyb, ktorý ostrieľaného komentátora a moderátora vyrušil. Pohyb zaregistroval pohľadom už počas vstupu, pričom po prenechaní slova Ľubošovi Hlavenovi sa prísnym pohľadom nespokojného šéfa športu RTVS zahľadel na kontroverzný objekt a hnevlivo sa spýtal: „To čo je?!“ Merčiak však nečakal, že režisér zaberie po prestrihu celé štúdio a jeho reakciu budú vidieť aj televízni diváci.

Merčiak je aktuálne ústrednou tvárou verejnoprávnej televízie. Výrazný úspech zožal už druhý rok po sebe vďaka novovytvorenej kategórii Športový komentátor na odovzdávaní televíznych ocenení OTO, čo mu prinieslo najvýraznejšiu mediálnu pozornosť v jeho kariére. Televízia Merčiaka posadila aj do zábavnej polohy ako moderátora šou Čo ja viem, vo februári 2013 ho poverila vedením športu RTVS.

Nahnevaná reakcia Marcela Merčiaka počas štúdia MS vo futbale

Čítať viac...
Nahor