Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Mená do seriálovej novinky ZOO pribúdajú, po Tlučkovej potvrdená Pauhofová!

Nový veľký seriálový projekt Danice Halákovej postupne odhaľuje obsadenie.

Ku štvorici hercov Ján Koleník, Marko Igonda, Jozef Vajda a Milan Bahúl sa pridávajú dve ženské herecká mená. V budúcoročnej seriálovej novinke s pracovným názvom ZOO bude podľa potvrdených informácií hrať aj Zuzana Tlučková a Táňa Pauhofová.

Práve Pauhofová bude herečkou, ktorá sa vyberie spoločne s Koleníkom do Afriky. Televízia natočí niekoľko obrazov do seriálu v národnej rezerváci Maasai Mara v Keni. Podrobné informácie sme vám priniesli v tomto článku. Pauhofová si zahrá Koleníkovu priateľku. „Nebude to hneď láska na prvý pohľad. Koleník bude zapletený aj do kupliarstva so zvieratami, Pauhofová bude pravý opak. Jej postava bude hrať milú ošetrovateľku a milovníčku zvierat. No aj v tomto prípade medzi nimi preskočí iskra,“ cituje svoj zdroj Pluska.sk.

Portál tiež informuje, že s herečkou jednala televízia až pol roka. „Seriálovou partnerkou Jána Koleníka v seriáli ZOO bude Táňa Pauhofová. Televízia s ňou rokovala pol roka. Nie však preto, že by herečka zvažovala či áno, alebo nie. Išlo čisto iba o otázku zmlúv a presnejších dohôd. Táňa do toho od začiatku chcela ísť. Na natáčanie sa teší,“ cituje svoj zdroj bulvárny portál.

Zuzana Tlučková bude v seriáli hrať matku Jána Koleníka a manželku Milana Bahúla.

V prípade Koleníka, Tlučkovej a Vajdu ide o herecké angažmány pre hercov, ktorých si televízia chce udržiava na svojom obraze aj po skončení Paneláku. V tom sa objavoval aj Marko Igonda, príležitosť tiež dostal v Divokých koňoch, kde pokračuje i na jeseň. Milan Bahúl bol v ostatnom čase tvárou markizáckych hlavných projektov Chlapi neplačú a Búrlivé víno. Ide tak o ďalšieho herca, ktorého Haláková dotiahla so sebou na obraz televíznej dvojky. Viac na konci tohto článku.

Foto: Martin Črep, snd.sk

Čítať viac...
Nahor