Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Medzi Markízou a Joj ešte len bude dusno: Líder pripravuje pre konkurenciu nemilé prekvapenie!

Tak, ako Divokým koňom, ani Sladkému životu Markíza nič nedaruje. Článok je aktualizovaný.

Televízny líder nie je pripravený nechať si zobrať čo i len pár desatín z kusu koláča sledovanosti, ktorý si počas jesene pravidelne odkrajoval. Len tento týždeň ste si na našom portáli prečítali článok o doslova drvivej ofenzíve Markízy už od prvých dní nového roka a tá neskončí ani po štarte Divokých koní.

Dnes sme vám priniesli článok o plánoch Joj ohľadom reality šou Sladký život a jej nasadenia. Štart projektu televízia plánuje na pondelok 12. januára o 21:30, no tento dátum nakoniec nemusí byť definitívny. Ako prezradil zdroj z televízie Markíza, líder pripravuje v prípade takéhoto nasadenia reality šou pre Sladký život nemilé prekvapenie.

AKTUALIZÁCIA: Ako už Markíza aj potvrdila v aktuálnych plánoch na 3. týždeň, v čase štartu Sladkého života po 21:20 uvedie očakávanú premiéru českej komédie Babovřesky, ktorú si líder necháva na špeciálnu príležitosť. Joj sa v tomto prípade má skutočne čoho obávať, veď 4. časť Kameňáka dosiahla v premiére na Markíze rekordne vysoké hodnoty sledovanosti s podielom vysoko nad 40 %.

Plány potvrdzujú aj rozdielny programing oproti 2 týždňu. Markíza v pondelok 12. januára ráta o 20:30 s druhou časťou seriálu Horná Dolná, ktorý sa uvedie týždeň pred tým v utorkovom prime-time. Sitkom tak odvysiela namiesto Búrlivého vína, čím ušetrí jednu časť denného seriálu. V utorok sa už Búrlivé víno vráti, po ňom odvysiela líder Zámenu manželiek. Tá ostáva zaradená aj na štvrtok, v stredu ráta televízia so Svokrou.

Čítať viac...
Nahor