Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Foto: Markíza

Aktuality

Matovič sa tentoraz chystá do správ Joj, Markíza reaguje Čaputovou v Televíznych novinách!

Večerné spravodajské programy najsledovanejších televízií sa v čase najhlbšej krízy koronavírusu začínajú meniť na diskusné programy.

Po tom, čo Markíza niekoľkokrát zavolala priamo do hlavných Televíznych novín Igora Matoviča a dvakrát s jeho účasťou prepísala jesenné rekordy sledovanosti svojich správ, mení taktiku aj konkurenčná Joj.

Tá s Matovičom naplánovala debaty v utorky v rámci mimoriadnych Novín špeciál o 20:35. Po minulotýždňovom neúspechu však aj ona upravuje formát špeciálnych diskusií k aktuálnym opatreniam a vsúva ich do štandardného spravodajského okna po 19. hodine.

Začala tým uplynulú nedeľu, keď večerné Noviny otvorila diskusiou s ministrom zdravotníctva Marekom Krajčím. Tento utorok bude opäť hosťom v jej vysielaní premiér Igor Matovič, pričom po novom mimoriadnu debatu s ním presúva z 20:30 rovno na 19. hodinu a Noviny špeciál tak predsunie pred Krimi.

Moderátorkou ostáva Mária Ölvedyová a Joj tak nevyužije príležitosť zatraktívniť debatu moderátormi Krimi alebo hlavných Novín, ako to robí Markíza s overenou Zlaticou Švajdovou Puškárovou.

Mimoriadneho hosťa v Televíznych novinách bude mať pritom dnes aj Markíza. Televízia ohlásila pre dnešné spravodajstvo účasť prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorá v televízii vystúpi po 19. hodine.

Podľa prvých správ by mala Markíza rozhovor priamo v štúdiu Televíznych novín priniesť okolo 19:30, teda priamo proti začiatku hlavných Novín Joj a po skončení debaty s Igorom Matovičom u konkurencie.

 

Čítať viac...
Nahor