Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

MasterChef sa už blíži do vysielania! Pyco hlavnou hviezdou nebude (+upútavka)

Markíza napriek údajným komplikáciám so štartom kuchárskej šou dlho čakať nebude.

Štart MasterChefa sa blíži. Napriek tomu, že jeho druhá séria bola jedným z prvých projektov Markízy známych pre jar 2016, s príchodom ostrej časti sezóne informácie okolo šou utíchli.

Kuchárska šou sa podľa viacerých informácií z prostredia televízie nerodila ľahko a aj to mohlo skomplikovať jej nástup. MasterChef sa však na obrazovky, zdá sa, dostane uprostred ostrej sezóny.

Markíza totiž v nedeľu spustila už kampaň k štartu šou. Do vysielania nasadila prvé imidžové promo, v ktorom dáva dôraz na to, že v šou budú variť a bojovať o výhru obyčajní ľudia, akí sú bežne medzi nami. Televízia hlási, že druhého MasterChefa odštartuje čoskoro.

Tajomstvom nateraz ostáva, kde Markíza MasterChefa nasadí. Špekulovať sa už skôr začalo, že by sa mohol stať posilou nefungujúceho accessu, v ktorom podľa oficiálnych plánov naďalej figuruje Bez servítky. Pre tento týždeň sú zmenou programu opäť zaradení Susedia. Možnosťou taktiež ostáva nasadenie v pondelky po tom, čo Markíza dovysiela premiérové časti Hornej Dolnej. Dnes uvedie šiestu novú časť tretej série.

Rovnako tak môže s MasterChefom posilniť utorky a štvrtky o 21:40, kde prepadáva Búrlivé víno. Značne nákladnejší seriál dosahuje podobné aj horšie výkony ako minulú jar Rodinné prípady. Priestor má aj v sobotu, kde aktuálne vysiela filmy, oddýchnuť môže dať aj Chart Show, ktorá je náročnejšou šou na výrobu a nie je ľahké ju ťahať celú dlhú jarnú sezónu.

V rámci proma na MasterChefa začala Markíza okamžite so šou spájať Martina „Pyca“ Rauscha. Niektoré média najprv informovali, že sa stane jej moderátorom, ako vás informoval portál Mediaboom.sk, nebude tomu tak. V súčasnosti to už potvrdzuje aj sám moderátor. Pyco však pripomína, že výraznou tvárou MasterChefa nebude. „V MasterChef sa naozaj objavím, ale nie ako moderátor. A nebude ma tam veľa,“ povedal pre Eurotelevíziu s úsmevom.

Čítať viac...
Nahor