Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

MasterChef s Pycom poskočil, vyšvihli sa však Naši! Markíza sa tvrdo potopila so Susedmi

Líder sa napriek nárastu Búrlivého vína v stredu rozhodol seriál vo štvrtok vynechať, nahral tým Jojke.

Naši sa opäť vrátili na svoje. Tento štvrtok sa už dostali nad svoju najčastejšiu hranicu deväť percent, keď mali dosiahnuť 9,2 ratingu s podielom 24,6 %. Vo štvrtom dieli druhej série MasterChefa sa objavil aj Pyco, ktorého v súvislosti so šou začala Markíza promovať ako vôbec prvého. Relácia síce ratingovo stúpla, prepadla však s podielom cez 18 %. Farma už bola lídrom s podielom tesne cez 25 %, od výkonov po ôsmej je vzdialená. Inkognito sa dostalo o málo nad 18 %.

Večernému programu najmä v druhom polčase konkurovala futbalová Európska liga na Dvojke, ktorá priniesla neuveriteľný zápas medzi Liverpoolom a Borussiou Dortmund. Anglický tím dokázal dvakrát vstať z mŕtvych a tromi gólmi si zabezpečiť postup do ďalej vyraďovacej fáze, futbal dosiahol podiely pod 9 a tesne nad 14 % v komerčnej cieľovke.

Ešte pred futbalom na Plus bodovali Profesionáli s podielom až 8 %, následne vyskočilo Dajto s filmom Sila úderu a podielom 7,5 %. Hlavný večerný film jojkárskej stanice Max Payne sa o málo prehupol cez päťku. Mentalista aj prvý diel Kúsok zo mňa na Doma sa hýbali okolo alebo pod 4,5 %. Vtierka Castle a CSI Las Vegas na Wau šli pod 3 %.

Podvečer sa Markíza rozhodla pre zmenu, keď na začiatku týždňa avizovala vynechanie Búrlivého vína. Urobiť tak mala pre hokejový zápas Slovenska proti Rusku na Dvojke, ktorý skončil fiaskom slovenského výberu po prehre 0:6. Zápas v podieloch v 12 – 54 uhral po tretinách cez 13, 14 a 10 %. Namiesto Búrlivého vína sa rozhodla Markíza zaradiť reprízu Susedov, tvrdo prepadla s podielom len 13,5 %. Deň pred tým mala pritom o 10 podielov viac s vínnou ságou.

Líder takto dovolil rásť Joj, ktorej Moja mama varí lepšie ako tvoja uspela s podielom pod 23 %. Televízna dvojka si polepšila aj v spravodajskej časti večera, Noviny uhrali 25,5 %, Televízne noviny sa dostali pod 28 %. Najsledovanejším programom dňa bolo Najlepšie počasie pred Našimi.

Čítať viac...
Nahor