Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

MasterChef opäť spadol, Farma sledovanejšia ako programy o 20:30! Noviny dorovnali TNky

Kuchársku šou Markízy naďalej najviac ovplyvňuje zábava.

MasterChef je späť vo svojich podpriemeroch. Po minulotýždňovom štvrtkovom náraste opäť spadol do hlbších vôd, keď sa mal prehupnúť len cez 17 %.  Znovu platilo, že sa vyšvihol až po skončení zábavy. Kým vo štvrtok ho stláčajú Naši, v utorok to je relácia Jednotky Nikto nie je dokonalý, ktorá v komerčnej cieľovke podliezla 14 %, v 12+ atakovala 19 %. Zoo sa ako líder dostala pod 19 %.

S Farmou bola Markíza jasným lídrom, o 21:40 sa ratingovo prakticky nehýbe, opäť šla o málo nad 6,5 % pri podieli nad 26 %. Zaujímavosťou je, že predbehla všetky nespravodajské programy vysielané po pol deviatej. Sitkom Dovidenia, stará mama v konkurencii Farmy neprekvapil, skončil v podpriemere pod 14 %.

Medzi menšími vyskočila Plus s filmom Iron Man 3 a podielom takmer 7 %, Expendables: Nezničiteľní na Dajto šli pod 6 %. Monk na Doma o 20:40 klesá, uhral 3,5 %, telenovela Kúsok zo mňa dosiahla s prvou časťou podobný share. Wauke spadli kriminálky, Vtierka Castle aj CSI Las Vegas sa hýbali len okolo alebo pod 1,5 %.

Podvečer ostala lídrom Moja mama varí lepšie ako tvoja pri podieli nad 22 %, Búrlivé víno sa o málo dostalo cez 19 %. Vysoko ho i v ratingu pokorili aj reprízové Rodinné prípady o 16-tej, ktoré vystrelili s podielom až cez 34 %. V súboji hlavných spravodajstiev sa po čase aj keď tesne nad konkurenciu ratingovo dostali Noviny, v podieli o málo preskočili 25 %, Televízne noviny podliezli 27 %. Markíza a Joj boli vyrovnané v prime-time, rozdiel tvoril len dve desatiny v prospech lídra.

Čítať viac...
Nahor