Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Maštalír v Búrlivom víne končí, odísť mal sám! Po seriáloch Markízy sa môže v Joj usadiť

Herec mal posilniť klesajúce výkony Búrlivého vína, nakoniec bol súčasťou jeho najslabšej éry. Zo seriálu odchádza.

Jedna z hlavných tvárí Búrlivého vína, ktorá zamotala jeho dej od šiestej série, končí. Tomáš Maštalír bol so svojou postavou počas posledného roka v centre diania seriálu Markízy, no aktuálne z neho odchádza. S informáciami prišiel Nový čas.

Maštalír sa už nemá podieľať na výrobe nadchádzajúcej ôsmej série Búrlivého vína, ktorá príde na obrazovky na jeseň. Podľa slov samotnej televízie sa jeho dejová línia plánovane ukončila, iné zdroje z televízie však majú hovoriť, že herec v Búrlivom víne už nechcel pokračovať. V novej sezóne seriálu však nebude opäť chýbať nová posila, znovu v podobe tváre z Paneláku, keď do deja príde Juraj Bača. Viac mien, ktoré v minulosti hrali v Paneláku a časom prešli do Búrlivého vína, nájdete v tomto článku.

Namiesto pokračovania v Búrlivom víne sa má Tomáš Maštalír výraznejšie opäť udomácniť u televíznej dvojky. Aktuálne nakrúca mediálne atraktívnu kriminálku Za sklom, v ktorej si zahrá ako s Jánom Koleníkom tak ďalšou tvárou Búrlivého vína Jurajom Lojom. Ten v seriáli Markízy ostáva aj pre ôsmu sériu. V budúcnosti by mohol u Joj dostať aj ďalší projekt.

Herec sa aj v minulosti angažoval najmä pre jednu televíziu. V roku 2011 pripravoval pre Joj seriály ako Dr. Ludsky či Hoď svišťom, v roku 2013 presedlal do Markízy, kde prikývol na ponuku do denného seriálu Chlapi neplačú. Po jeho skončení prešiel od septembra 2015 do Búrlivého vína.

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor