Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Maštalír od jesene v Búrlivom víne, pôjde po Pociskovej! Kam prestúpi Kavaschová?

Populárne tváre zo seriálu Chlapi neplačú už dostali nové ponuky od Markízy.

Tomáš Maštalír bude od jesene novou hviezdou Búrlivého vína. Markíza už informácie oficiálne potvrdila. Jedna z hlavných tvári Chlapi neplačú tak, podľa všetkého, neobohatí zostavu nového seriálu z prostredia rodinnej pekárne, kam mal mať Maštalír podľa našich informácií aj iných médií namierené.

Spolu s ním sa do seriálovej novinky mal presunúť aj Alexander Bárta, pričom v jeho prípade by sa tak skutočne aj malo stať. S informáciou aktuálne prišiel i časopis Eurotelevízia. Fanúšikovia Chlapi neplačú sa môžu tešiť rovnako na to, že sa v novinke objaví aj ďalšia ústredná tvár končiaceho podvečerného seriálu Markízy, Dominika Kavaschová.

Známe sú už aj prvé podrobnosti o Maštalírovej postave v Búrlivom víne. Podľa informácií denníka Nový Čas dostane herec postavu Šaňa, „ktorý Nele Pociskovej alias Nine Dolinskej objasní celú pravdu z minulosti Nade, ktorú stvárňuje Rebeka Poláková. Aby toho nebolo málo, Maštalír poriadne zamieša v deji karty. Práve on totiž bude dvoriť krásnej vinárke Nine. Jej láska ako aj vzťah s Jurajom Lojom alias Martinom Roznerom bude teda ohrozená,“ píše denník.

Čítať viac...
Nahor