Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj vráti Martinku z Turca na obrazovky! Tvrdí, že sa vyhne bulváru

Táto kultová reality postavička z televízií nevymizne pravdepodobne nikdy.

Martinka alebo honosnejšie Kleopatra z Turca dostane opäť priestor aj s jej rodinou v hlavnom televíznom vysielaní. Mediálna hviezdička, ktorá vzišla z reality zoznamky Farmár hľadá ženu má stále niečo nové a šancu vyrozprávať sa jej dá jej domovská stanica Joj.

Martinka sa stane jednou z „hviezd“, ku ktorým sa chce televízna dvojka vrátiť v jej novom „publicistickom“ formáte Stratené hviezdy. Ten štartuje už najbližší štvrtok o 21:40 a už tam by mala opäť Kleopatrina hviezda zažiariť naplno.

Návrat Martinky vo formáte Stratené hviezdy potvrdzuje informácie, že sa televízia zameria na bulvárne reality postavičky. V relácii sa chce pozrieť na to, ako žijú v súčasnosti, po tom, čo ich hviezda vyhasla.

Joj však zároveň zdôrazňuje publicistický rozmer formátu, ktorý má ambíciu vyhýbať sa bulváru. A to napriek tomu, že projekt Stratené hviezdy je projektom Topstaru mapujúci život celebrít a samotnému faktu, že sa pozrie na život kontroverznej Kleopatry.Formát Stratené hviezdy je špeciálnym vydaním Topstaru, ktorý sa publicistickým spôsobom vracia k niekdajšej účastníčke reality šou. Reálne, no bez bulvárnych prvkov, mapuje aktuálny život Martinky z Turca,“ vyjadrila sa Lucia Kulihová z Joj.

V prípade úspechu návratu Martinky sa dá čakať, že sa na obrazovke udrží aj dlhší čas. Televízia jej v minulosti dala toľko priestoru, koľko sa dalo, spolu s matkou sa mohla vyrozprávať v špeciálnej hodinovej relácii, s Desperadom sa dokonca objavila aj na Štedrý deň, za čo bola televízia výrazne kritizovaná. Objavila sa aj v dennej relácii o varení Chutíš mi, minulý rok prekvapila prihlásením sa do Farmy, produkcia jej však šancu nedala.

Čítať viac...
Nahor