Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Martina Šimkovičová sa natrvalo vracia do Televíznych novín! Pietrovú však nevytlačí

Už od októbra by sa mali moderátorské páry hlavnej spravodajskej relácie Markízy objavovať aj v pôvodnej zostave, moderátoriek však bude viac.

Martina Šimkovičová by sa približne dva roky od odchodu na materskú dovolenku mala nastálo vrátiť na obrazovky Markízy. Stať sa tak malo už začiatkom roka, kedy Šimkovičová dostala vlastnú reláciu Reflex špeciál, po piatich vydaniach ju však televízia pre nízke výkony zrušila.

Moderátorka by sa už na jeseň mala vrátiť do Televíznych novín. Informoval o tom Nový čas. Na materskú odišla v októbri 2013, kedy ju v kresle moderátorky hlavného spravodajstva Markízy vystriedala niekdajšia športáčka verejnoprávnej televízie a neskôr tvár Nočných Televíznych novín Mária Chreneková-Pietrová.

Tá by však aj po návrate Šimkovičovej mala v hlavných správach zotrvať. Podľa informácií bulvárneho denníka sa Šimkovičová vráti v októbri, odkedy by sa v Televíznych novinách mali striedať tri moderátorky. O svoju pozíciu by tak Pietrová prísť nemala, pokračuje aj Puškárová. Šimkovičová podľa všetkého nedostane tretieho moderátorského partnera a tak sa budú moderátorky striedať pri Jaroslavovi Zápalovi a Patrikovi Švajdovi.

Foto: Peter Frolo

Čítať viac...
Nahor