Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Nikodým v Jojke po polroku skončil! O zárobok však nepríde

Moderátor vydržal u televíznej dvojky pol roka.

TV šanca na Joj po šiestich mesiacoch skončila. Zmluvu na súťažný kvíz, ktorý si na jej obrazovke platila spoločnosť Tipos, televízia nepredĺžila. S TV šancou skončil v Joj aj Martin Nikodým, na ktorého popularite, ktorá rastie najmä vďaka Milujem Slovensko, si televízna dvojka prihrievala aj svoju polievku.

Kvíz však z televíznych obrazoviek nezmizne. Kým ešte do ostatného piatka 27. marca sa vysielal okolo poludnia na Jojke, už od tohto týždňa zmenila relácia stanicu a objavuje sa vo vysielaní Jednotky RTVS. Súťaž sa tak z týždňa na týždeň presunula na inú televíziu, čo umožnil práve fakt, že si jej výrobu platí Tipos. TV šanca dostala novú zvučku aj štúdio, už so zázemím v RTVS. Telerozhlas sa rozhodol reláciu robiť vo väčšom, keď angažoval aj živé publikum. Kvíz sa tiež môže tešiť z lepšieho času, keď ho Jednotka vysiela od 15:30 do 16:00. Na Joj chodil okolo 13-tej. Naďalej je moderátorom Nikodým, ktorý tak o stabilný príjem nepríde.

Napriek tomu, že Joj výroba TV šance nestála nič, bola pre ňu skôr príťažou. Sledovanosť relácie ďaleko zaostávala za priemermi stanice, posledné vydanie na obrazovke Joj uhralo podiel len 10 %. V 12+ to bolo 11,6 %, oba výkony by boli pre Jednotku nadpriemer.

Čítať viac...
Nahor