Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markízu sklamala už aj Chart Show, premiéra Dedo ju prevalcovala! Noviny a Moja mama na vrchole

Joj opäť vyhrala celý deň i prime-time, tentoraz s veľkým náskokom.

Pokles Markízy pokračuje. Napriek vyšším očakávaniam jej nevyšiel skorý návrat premiér Chart Show, ktorá v stredu neuspela s ratingom pod 7 % a podielom len cez 17 %. Vysoko ju predbehla česká premiéra Dedo, ktorá mala uspieť s ratingom až cez 10 % a podielom 28 %. Jednotka k tomu u mladých bodovala s filmom Jobs, dosiahol share pod 11 %, v 12+ podliezol desiatku.

Veľký rozdiel medzi televíziami opäť nastal už podvečer. Koleso šťastia znovu tvrdo prepadlo, tentokrát tesne prekročilo 10 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja pritom narástla na jeden z najlepších podielov ostatných mesiacov vyše 23 %. Na svojom vrchole boli aj Krimi s podielom 27,5 % a rovnako tak Noviny, ktoré prekročili až 31 %. Televízne noviny mali podliezť 24 %.

Na menších Vymenené životy šli pod 5 a 7 %, Eragon na Plus uhral vyše 4 %. Krokodíl Dundee sa dostal taktiež nad štvorku, avšak o málo menej. Kriminálky CSI na Wau sa hýbali okolo 2 a 3 %.

Celodenne na neobvyklý nadpriemer dosiahla Joj, keď mala získať podiel až 20,5 %, v prime-time bola taktiež netradične silná s výkonom 28,4 %. Markíza zotrvala na slabých výkonoch, za celý deň sa ťahala k 17 %, večer mala uhrať 19,4 %. Jednotka ostáva naďalej blízko Markíze celodenne v 12+, kde na ňu stratila len menej než percento.

Čítať viac...
Nahor