Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíze zrýchlený návrat Chart Show vyšiel, Svet podľa Evelyn to bez silného Talentu neustál!

Líder vrátil hudobnú šou o týždeň skôr, ako plánoval, okamžite tak obsadil voľné miesto po skončení silného piateho Talentu.

Markíza upravila pred časom program, keď vrátila do vysielania Chart Show hneď týždeň po skončení Talentu. Pôvodne s návratom relácie rátala až začiatkom decembra, využila však možnosť obsadiť voľnejší večer, v ktorom diváci očakávajú  zábavu. Lídrovi sa minimálne podarilo uhrať s Chart Show klasický výsledok, keď prvú epizódu tejto jesene malo sledovať 9,3 % divákov s podielom 28,6 %. Relácia sa stala najsledovanejším programom dňa.

Joj sa v stredy snaží využiť talentovú vlnu, keď po finále piatej série Česko Slovensko má talent nasadzuje špeciálne vyrobené zostrihové diely. Ten prvý sledovalo šesť percent divákov s podielom tesne cez 17 %. Naň televízia nalepila reprízu Neuveriteľné svetové talenty, s ktorou atakovala 14 %. Nasledujúci sitkom Svet podľa Evelyn po prvý raz nedostal silný talentový nábeh, čo sa hneď odrazilo na jeho výkone. Spadnúť totižto mal podľa našich informácií výraznejšie pod desať podielov.

Jednotka brala komerčným staniciam časť divákov s futbalom, Liga majstrov v komerčnej cieľovke dosiahla po polčasoch podiely 9 a pod 11 %.

Joj bola opäť jasným lídrom podvečer, kedy šou Moja mama varí lepšie ako tvoja dosiahla podiel pod 25 %, Rodinné prípady po ojedinelom výskoku klesli k svojmu aktuálnemu štandardu s podielom 16 %. Televízne noviny uhrali podiel pod 28 %, Noviny pod 25 %.

Po ôsmej boli najvyššie medzi menšími Profesionáli, v podieli uhrali takmer 6 %, následne sa darilo Mentalistovi na Doma s podielom pod 7 % a taktiež snímke Výplata na Dajto s podielom cez 6 %. Kriminálky Vtierka Castle a CSI Las Vegas mali ísť pod 3 %.

Čítať viac...
Nahor