Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíze už padá aj Dobre vedieť, v repríze na číslach Hviezdnej párty! Inkognito zabralo aj vo štvrtok

Štvrtková zmena programu Joj vyšla, nasadenie Inkognita o týždeň skôr stlačilo Markízu.

Inkognito potvrdzuje súčasnú formu. Joj po minulotýždňovom ráznom poklese filmovej série Andressonovci na cestách urýchlila jeho nástup na štvrtkové večery, kde ešte pre tentoraz nasadila dve reprízy. Tá prvá dokázala dotiahnuť konkurenciu, keď v podieli podliezla 18 %, druhé vydanie už bolo silným lídrom pri podieli pod 23 %. Dobre vedieť! podobne ako Chart Show zažíva v tomto roku zatiaľ prepad. Premiérová časť iba tesne prekročila 7 ratingov a v podieli podliezla podpriemerných 19 %, reprízová, ktorá mala dvihnúť výkony po neúspešnej Hviezdnej párty, zopakovala čísla Bičanovej šou, keď prepadla s podielom len cez 14 %. Samotná Hviezdna párty tento týždeň neuspela, tesne prekročila len 12 %.

Na menších staniciach uhrali najmä Vymenené životy s podielmi okolo 6 a 7,5 %, snímka xXx: Nová dimenzia na Dajto šla na 5 %. Plus s filmom Wall Street: Peniaze nikdy nespia uhrala vyše 4 %, kriminálky CSI na Wau sa hýbali nad a pod 4 %.

Susedské prípady prvý raz od návratu na podvečer klesli, mali uhrať len 14 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja podliezla 22 %. Joj naďalej drží popoludňajší kvíz Uhádni môj vek, v ktorom stále súťaží známy Slavo, ísť mala nad 17 %. Mierne posilnili Televízne noviny, keď získali menej než 25 %, vyššie však boli Krimi s podielom takmer 27 % a rovnako tak Noviny, ktoré sa dostali až cez 30 %. Zároveň boli najsledovanejším programom dňa, v celkových číslach mimoriadne zabrali, keď si ich malo zapnúť až 770-tisíc divákov.

Joj sa vďaka večeru aj vo štvrtok udržala v pozícii celodenného lídra, viedla o pol podielového bodu s takmer 19 %. V prime-time zaznamenala podiel tesne nad 22,5 %, Markíza o málo nad 20 %.

Čítať viac...
Nahor