Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíze streda vyšla, Oteckovia aj Televízne noviny vyskočili k najlepším podielom roka! Za sklom ostáva vlažné

Markíze sa v stredu šla karta, z podpriemerov jej stúpla taktiež Chart Show.

Za sklom už v stredu ponúklo prvú premiérovú časť z druhej série. Po utorňajšom zopakovaní minuloročnej úvodnej epizódy, ktorá v repríze dosiahla lepší výkon ako v premiére, však pokračuje seriál vo vlažných výkonoch, keď sa dostal na rating 5 % s podielom 15 %. Nedarí sa mu tak pozdvihnúť výkony po predchádzajúcom Hoteli. V oboch prípadoch ide o nákladnejšie minisérie televízie. Za sklom bojovala o pozíciu dvojky večera so semifinále Ligy majstrov na Jednotke, prvý polčas tam uhral taktiež 5 ratingov s podielom okolo 15 %, druhý klesol na 4,5 % avšak s vyšším podielom takmer 17 %. Lídrom bola Chart Show, ktorá stúpla z podpriemerov na takmer sedem ratingov a podiel 22,5 %. Joj už tento týždeň z piatka na stredy presunula Veľký balík, nakoľko na piatky vracia Všetko, čo mám rád aj s bonusovou reláciou Andera z Košíc. Relácii presun ublížil, padla na hlboko podpriemerných deväť percent.

Markíza mala v stredu celkovo vydarený deň. Oteckovia jej dosiahli druhý najlepší podiel na trhu od štartu až 43,6 %, ratingovo šli nad osmičku. Dominovali následne aj Televízne noviny, ktoré dedili divákov a pri stále peknom počasí ich to vyšvihlo až na podielových 37 %. Nad tridsiatkou boli aj predchádzajúce programy Prvé Televízne noviny či Reflex.

Z menších staníc najviac zahrala Doma s Nikdy ťa neopustím, podielovo sa hýbala nad 5 a 6 %. Nasledoval ju Dr. House na Wau pri podieli 5,5 %, následné CSI Las Vegas a Myšlienky vraha sa mali hýbať okolo 5 %. Karate Kid na Dajto atakoval 6 %, Profesionáli na Plus sa hýbali okolo 6 %, nadväzujúci Pamiatkari sa mali dostať na 4,5 %.

Z ďalších programov Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala okolo 14 %, Noviny Joj sa mali dostať cez 19 %. Celkovo si ich vybralo cez 420-tisíc divákov, Televízne noviny vyhrali s vyše 470-tisíc divákmi. Najsledovanejším programom dňa sa stalo v oboch hlavných cieľovkách Počasie Markízy.

Čítať viac...
Nahor