Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíze sa rýchla zmena vypomstila, hokej na Dajto ju aj predbehol! Joj vysokým lídrom

Televíznej dvojke výrazne vyskočilo hlavné spravodajstvo aj filmová premiéra.

Narýchlo Markíza siahla po ďalšej programovej zmene, keď sa rozhodla nakoniec neísť s drahou hokejovou akvizíciou Svetovým pohárom v prime-time na hlavnej stanici. Zápasy presunula na Dajto, pričom v sobotu ako alternatívu nasadila snímku Neľútostný pomstiteľ. S filmom však Markíza prepadla, keď sa dostala len pod 16 %, Joj ju prevalcovala s premiérou Misia: Prezident a podielom 26 % s vyše ôsmimi ratingami. Čo viac, Markízu v druhej polovici večera predbehol práve odsunutý Svetový pohár na Dajto, ktorý štartoval o 21:30. Prvá tretina duelu Tím Európa – USA ešte šla cez 10 %, od druhej už bol ale zápas postupne lídrom s podielmi 16 a takmer 23 %. Štúdio od 20:30 bolo len vlažné s podielom 5 %.

V sobotný večer stihla zabodovať aj Jednotka s Neverou po slovensky a podielom takmer 12 % v 12 – 54. Uspela tradične romantická Doma, snímka Spečatené bozkom uhrala 7,5 %. Plus a jej Náhradníci dosiahli takmer 5 %, X Factor na Wau sa postupne dvíhal s podielmi pod 3, nad 4 a vyše 5 %.

Podvečer vysoko uspela Smotánka s podielom okolo 28 %, Joj sa však dvihli reprízoví Naši, ktorí sa dostali na 17,5 %. Následne sa televízna dvojka držala vysoko, pričom jej vystrelili Noviny až nad 30 % a boli silným lídrom. Televízne noviny prekročili 26 %.

Čítať viac...
Nahor