Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza plánuje opäť nasadiť scripted seriál s nehercami! Vieme podrobnosti!

Nebolo to tak dávno, čo sme videli na obrazovkách JOJ tzv. scripted seriál Rodinné záležitosti, v ktorom si zahrali najmä neherci. Seriál JOJ vysielala v konkurencii nie príliš úspešného seriálu Markízy Horúca krv. JOJ dokázala so svojím lacným projektom rovnocenne konkurovať Markíze a neherci dosahovali podobnú sledovanosť ako herecké hviezdy Bárta, Javorková, Vajda, či Dzuriková. Po viac ako roku prichádza s podobným projektom opäť aj Markíza, ktorá má už viac ako rok nakrútený podobný projekt, ktorému dala aj podobný názov – Rodinné prípady. Prvú časť tohto projektu nasadila do vysielania programovou zmenou približne pred rokom. Pokračovanie však diváci už nevideli a na obrazovkách zostal v roku 2013 iba projekt JOJ Rodinné záležitosti.

Rodinné prípady by sa na obrazovkách Markízy mohli objaviť už v januári, kedy televízia ponúkne aj ďalšie televízne projekty, ktoré mala vyrobené už dlhšiu dobu, ale s ich nasadením váhala – dokureality Svokra a nové časti Zámeny manželiek. Rodinné prípady by mohli nadviazať práve na tieto projekty. Divákov Markízy tak v januári čakajú projekty veľmi podobného žánre – všetky premiérové – Zámena manželiek a Svokra a po viac ako roku aj pokračovanie scripted seriálu Rodinné prípady.

Scripted seriály Rodinné prípady vs Rodinné záležitosti boli kauzou roku 2012. V máji 2012 si JOJ zaregistrovala názov Rodinné aféry a na jeseň ohlásila nasadenie projektu na rok 2013. V októbri 2012 si Markíza zaregistrovala názov Rodinné prípady a ešte pred štartom Rodinných záležitostí stihla koncom roka 2012 nasadiť pilotnú časť svojho projektu. V akej frekvencii sa bude pokračovanie Rodinných prípadov vysielať a koľko epizód Markíza divákom ponúkne zatiaľ nie je potvrdené. Rovnako tak ani presný termín štartu. Podľa našich informácií by sa seriál mal vrátiť v januári v zrejme podobnemom čase ako pri svojej premiére, kedy prvú časť Markíza nasadila o 21.30 hod.

foto: markza.sk

Čítať viac...
Nahor