Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíze patrí Bičan čoraz viac: Moderovať bude ďalšiu súťaž!

Na obrazovku Markízy sa vráti platená súťaž.

Andrej Bičan sa stále viac udomácňuje na obrazovke Markízy. Moderátor, ktorý zažiaril na jar v šou Tvoja tvár znie povedome, bol okamžite angažovaný aj do jej druhej jesennej série, pričom zároveň absolvoval rokovania s televíziou o novom projekte.

Jeden už dostal, keď, ako vás exkluzívne informoval portál Mediaboom.sk, bude moderovať novú súťažno-zábavnú šou Hviezdna párty. To ale nie je všetko. Na obrazovky Markízy sa totiž od októbra vracia platená súťaž lotériovej spoločnosti Niké s názvom Hra o Niké, ktorú bude moderovať práve Bičan. Ten bude tvárou hlavnej televíznej hry, ktorá bude tentokrát prebiehať každú druhú nedeľu o 17:00. Po prvýkrát sa objaví v nedeľu 9. októbra. Do minulej sezóny sa súťaž vysielala v podobnom čase pravidelne každú druhú sobotu. Bičan vystrieda v pozícii moderátora TV súťaže Filipa Tůmu.

Aktuálne sa objavujú špekulácie, aký až silný bude vzťah medzi Markízou a Bičanom v ďalších mesiacoch. Moderátor je totiž roky tvárou relácie 5 proti 5, na konci roka mu však vyprší na moderovanie šou zmluva. RTVS donedávna na Bičanove aktivity v Markíze reagovala tak, že v Tvoja tvár znie povedome vystupuje s jej súhlasom, nakoľko sa jej zúčastňuje ako účinkujúci nie moderátor. Je však jasné, že najnovšie bude pre Markízu aj moderovať. Ak by sa pán Bičan rozhodol prijať ponuku konkurenčnej televízie, RTVS bude na tento fakt adekvátne reagovať,“ povedala pred časom Dominika Šulková z RTVS pre Topky.

Čítať viac...
Nahor