Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíze náhla zmena nevyšla, Farma v skoršom čase prepadla! Nikto nie je dokonalý vysokým lídrom

Posledné vydanie šou Baby Boom už o 20:30 Markíza strpieť nechcela, so zmenou programu si nakoniec mohla ešte pohoršiť.

Presun Farmy mimo piatka na pol deviatu neuspel. Markíza sa rozhodla poslednú časť mimoriadne neúspešnej doku reality šou Baby Boom zosunúť na 21:40, pričom pomôcť jej mala práve farmárska reality šou. Tá však v ratingu dosiahla výkon blízky spred týždňa, kedy šla ešte v horšom čase. Farmu malo sledovať iba 5 % divákov a podiel prekročiť len hlboko podpriemerných 14 %. Baby Boom však oproti minulému týždňu stratil takmer rating a televízia tak v priemere dosiahla ešte horšie čísla ako pred týždňom. Šou z pôrodnice sa rozlúčila ratingom 3,3 % a podielom iba 12,9 %.

Nikto nie je dokonalý drží na Joj silný nadpriemer, napriek poklesu oproti minulému utorku o takmer rating prekročila šou 8 ratingov pri podieli nad 25 %. Dome sa držia vysoko Vymenené životy, o málo šli nad 7 a 9 %, Vražedná hra na Dajto uhrala vyše 5 %. Kriminálky na Wau sa dostali na 4 a pod 5 %, Lavantula 2: Druhá láva uhrala pre Plus share pod 4 %.

Podvečer Rodinné prípady podliezli 21 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja šla cez 15 %. Jej strata sa tak začína potvrdzovať. Hlavné správy mala sledovanejšie Joj, v podieli uhrali Noviny 26 %, Televízne noviny tesne nad 23 %.

Čítať viac...
Nahor