Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíze hokejovej hanby nestačilo?! Toto sa v skutočnosti dialo na námestí počas živých vstupov!

V Markíze sa rozhodli aj na druhý pokus zaplniť Hviezdoslavovo námestie davom hokejových fanúšikov. Vyzerá to tak, že tento raz nenechali nič na náhodu a trapasu s prázdnym námestím predišli komparzistami.

Kým počas hokejového zápasu Slovákov na olympijskom turnaji s Rusmi nebolo na Hviezdoslavovom námestí takmer ani nohy, počas osemfinálového duelu proti Čechom boli už živé vstupy skutočne živé. Zábery na burácajúcich fanúšikov boli rovnaké či už pred zápasom, alebo medzi tretinami, kedy slovenskí hokejisti prehrávali o tri góly. Pozitívnymi emóciami tak fanúšikovia na Hviezdoslavovom námestí nešetrili ani v čase, kedy zvyšok Slovenska ovládlo sklamanie a športová letargia. „Čajík“ podávaný v okolí námestia musel mať skutočne ojedinelé účinky.

Markíza zareagovala na odhalenia o komparze: Označila ich za absurdné a ponižujúce, odhalila sa však sama (nové video) 

Čo sa v skutočnosti dialo na Hviezdoslavovom námestí odhalilo amatérske video, ktoré atmosféru na mieste zaznamenáva z iného uhla pohľadu ako televízne kamery. Natočené je pri tom v čase, kedy Markíza vysielala svoj živý vstup a odhaľuje, že námestie rozhodne nežilo tak ako sme mohli vidieť na televíznych obrazovkách. Prvé dva rady pod pódiom a hlúčik fanúšikov okolo Romana Juraška burácal síce vždy, kedy sa na kamere zasvietila červená, no asi by ste nemali problém sami odhadnúť, kde stáli Slováci prežívajúci nefalšované pocity z vývoja zápasu a kde tí, ktorí pozitívne emócie mali pravdepodobne v náplni práce.

 

Čítať viac...
Nahor