Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza zmení plány, Atletiko Cvernofka spustí čoskoro! Začína epickou kampaňou (VIDEO)

Televízia zatiaľ nasadenie seriálu neavizovala, vytiahne ho mimo plánov.

Komediálna seriálová novinka Markízy Atletiko Cvernofka sa na obraz dostane o pár týždňov. Televízia v utorok spustila kampaň, ktorú pripravila vo veľkolepom štýle.

„Dva odlišné svety, muži a ženy, medzi ktorými to niekedy poriadne zaškrípe,“ začína hlas v spote. V ňom proti sebe v spomalenom zábere na pozadí epickej hudby z opačných koncov futbalového štadióna proti sebe vyrážajú skupina mužov a žien vyzbrojených panvicami, nahými figurínami či nákupnými košíkmi.

V upútavke je už vidieť viaceré tváre seriálu, objavujú sa Barbora Švidraňová, Braňo Bystriansky, René Štúr, Milan Ondrík, Sväťo Malachovský či nové meno Anikó Vargová, ktorá hrala napríklad v Tajných životoch.

Markíza svojim klientom zatiaľ Atletiko Cvernofka v štruktúre neavizovala. Je už tak jasné, že oproti predbežným plánom bude robiť zmeny. Či sa dotknú umiestnení niektorých ohlásených programov, je v tejto chvíli otázne, pozrite si jej súčasné plány.

Nový projekt Atletiko Cvernofka vám exkluzívne spoločne s viacerými menami seriálu odhalil portál Mediaboom.sk. Vychádzať môže z nového projektu Atletico Textila rumunskej stanice ProTV patriacej pod skupinu CME. Ide o komediálny seriál, štartoval v marci 2016. Stopáž epizód sa hýbe okolo 45 minút, v prvej sérii bolo uvedených 12 častí.

O seriáli Atletico Textila
Príbeh Atletica, ktorý hrá v nižšej lige, začína okamihom, keď majiteľ tímu dostane srdcový záchvat a je nahradený ženou. Komické situácie, nedostatok talentu, disciplíny či práce sú len niektoré z faktorov, ktoré charakterizujú futbalový tím Atletico Textila.

O seriáli Atletiko Cvernofka
Atletiko Cvernofka je najlepší a zároveň najhorší tímu v nielen v meste, širokom okolí, ale na celom Slovensku. Hráčov tohto “klubu” vo futbalových výkonoch brzdí predovšetkým lenivosť, nedostatok ambícií a jediným bodom záujmu hráčov je obedové menu a chutné pivko.

Foto: Markíza, Nový čas

Čítať viac...
Nahor