Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza začína nakrúcať Pevnosť Boyard: Nikodým dostane parťáčku, toto bude nový Otec Furas!

Nikodým nebude Pevnosť Boyard moderovať sám.

Markíza je už na francúzskom pobreží. Televízia vycestovala spoločne s partiou známych osobností na najslávnejšiu televíznu pevnosť, ktorá bude po takmer dvadsiatich rokoch opäť hostiť aj slovenské súťažné tímy. Markíza aktuálne vyrába prvú várku epizód Pevnosti Boyard, ktoré plánuje odvysielať počas najbližšej jesene.

Už známym je moderátor nových častí Pevnosti Boyard, Martin Nikodým, ktorý však súťažnou šou nebude sprevádzať sám. Markíza opäť ako v prípade epizód vysielaných v roku 1998 staví na dvojicu, pričom k Nikodýmovi vybrala tvár známu z Telerána či Superstar Dianu Hágerovú.

Moderátori novej Pevnosti Boyard
martin-nikodym-diana-hagerova-pevnost-boyard

Televízia sa musela poobzerať aj po novom hercovi, ktorý stvárni ikonickú postavu Otca Furasa. Pred dvadsiatkou rokov ho stvárňoval Ľubo Gregor, ktorý vlani podľahol následkom po infarkte. Otec Furas sa po novom predstaví v podobe Michala Ďuriša, pre ktorého to bude podobne ako v prípade Nikodýma návrat na obrazovku Markízy po dlhých rokoch. V minulosti moderoval známu kvíz šou Pokušenie.

Michal Ďuriš

Okrem stabilných mien sú známe aj prvé osobnosti, ktoré sa na dobrodružstvo na pevnosti nechali nahovoriť. Medzi prvými súťažiacimi sa predstavia aj Martin Mňahončák, Barbora Švidraňová či Patrik Vyskočil, podľa portálu Pluska.sk by sa mali objaviť aj René Štúr, Braňo Deák či Tomáš Bezdeda.

Čítať viac...
Nahor