Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Scenár sa opakuje: Markíza už začala zaraďovať reprízy Rodinných prípadov!

Televízii sa so seriálom nedarí, jeho premiérové vydania si však šetrí.

Za neúspechom stredajšieho vydania Rodinných prípadov nestojí iba fakt, že časť divákov uprednostnila futbalovú Ligu majstrov. Televízia sa až do štartu Chart Show rozhodla šetriť premiérové časti seriálu a ostatnú stredu zaradila do programu reprízu z roku 2014. Tento týždeň tak Markíza odvysielala jediný premiérový diel seriálu, keď vo štvrtok ho mimoriadne vystriedala za Svokru.

Reprízu odvysiela televízia aj nasledujúcu stredu. Na štvrtok zatiaľ avizuje pokračovať s Rodinnými prípadmi a ich premiérovou časťou. Od ďalšieho týždňa už Markíza zmení nastavenie a od 4. marca na stredy zaradí Chart Show, ktorú bude nasledovať druhá séria akvizičného seriálu Arrow. Rodinné prípady by však mali napriek tomu zotrvať v nastavení trikrát do týždňa, keď pobežia aj v piatky po Búrlivom víne. Zatiaľ sú na všetky tri dni naplánované premiéry.

Reprízy s premiérami Rodinných prípadov začala televízia miešať aj minulú jar. Urobila tak rovnako veľmi skoro, keď sa reprízové časti objavovali v programe na prelome februára a marca. Tento raz však môže Markíza využiť staré diely z minulého roka, kým pred rokom zopakovala časti vysielané spred pár týždňov. Premiéry seriálu sa lídrovi rýchlo minuli aj v júli 2014. Do štruktúry ich zaradil mimoriadne počas pracovných dní o 18:00 po tom, čo prepadol pokus s reprízami Druhého dychu. Televízii vydržali avizované premiéry takmer tri týždne.

Čítať viac...
Nahor