Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza vyvolala internetové šialenstvo: Vlastnú verziu We Are The World začala po obrovskej kritike blokovať!

Markíze sa podarilo dostať do pozornosti stoviek tisícov ľudí, tento spôsob si však rozhodne nepriala.

Chart Show túto stredu ponúkla vydanie charitatívnych piesní, pričom pri tejto príležitosti intenzívne avizovala aj špeciálne hudobné prekvapenie. S dvadsiatkou slovenských osobností a jej tvárí pripravila vlastnú verziu ikonickej piesne We Are The World, ktorá však vyvolala presne opačné reakcie, v aké dúfala.

Osadenstvo osobností na slovenský spôsob v spojení so svetovým hitom v anglickom jazyku dopadol absolútnym fiaskom a miesto pocty sa spustila masívna vlna posmeškov a paródií. Pieseň z vysielania Markízy sa okamžite rozšírila po celom internete a stala sa doslova valcujúcim hitom. Nepodarilo sa jej to však vďaka pozitívnej odozve ale výsmechu, ktorý pieseň vyvolala.

2453880_anim

K téme: Na hudobný trapas roka reagujú známe osobnosti: Z výsledku sú zhrození aj samotní aktéri!

Vlnu paródií, ktorá sa okamžite spustila, sa Markíza snažila eliminovať. Všetky videá z dostupných miest nechala zablokovať a nárokovala si práva na pôvodný obsah. Najnovšie pritom televízia pristúpila už aj k vymazaniu originálnej piesne z rôznych miest a zablokovala tak jej šírenie. Markíza zorganizovala prespievanie We Are The World v rámci charitatívnej akcie televízie, čím umelci podporili dobrú vec, píše Markíza. Pôvodnú celú pieseň nájdete na webe televízie.

Na hudobné fiasko reagovali aj známe osobnosti. Alternatívna speváčka Katarzia obhajovala svoju účasť v tomto klipe, posmešné statusy na svojom Instagrame zanechal Rytmus (video obsahuje vulgarizmy). „Tak tým pekne j***,“ komentoval pri sledovaní piesne.

Reakcie na pieseň

Čítať viac...
Nahor